Při hladké výhře vyděsil Gaspar na nosítkách. Tak Češi postoupili do čtvrtfinále

Hladké vítězství proti Dánsku přineslo i jeden hodně nepříjemný moment pro obránce Gaspara.
Čeští junioři šli do utkání s tím, že musejí získat alespoň bod, aby postoupili do čtvrtfinále. Proti slabému Dánsku si zároveň chtěli zvýšit sebevědomí v ofenzivě.
Tažení za výhrou začal v deváté minutě naplňovat prvním gólem Jakub Lauko.
Česká střídačka slaví Laukův gól.
Jáchym Kondelík se hnal do útoku a patřil k nejvýraznějším Čechům v utkání. Posbíral jednu asistenci.
Foto: ČTK
Sport ČTK Sport, IIHF Images, ČTK
1. 1. 2019 10:01
Podívejte se, jak Češi dokráčeli k hladkému vítězství nad Dánskem 4:0. V klání hokejového mistrovství světa dvacítek došlo i k děsivému momentu - beka Michaela Gaspara museli odvážet na nosítkách.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 minutami

Majetkovému úřadu se ani napotřetí nepodařilo prodat Palác Broadway v Praze

Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových se ani na třetí pokus nepodařilo v elektronické dražbě prodat pražský Palác Broadway. V aukci s vyvolávací cenou 1,05 miliardy korun nikdo nepřihodil ani minimální příhoz 200 tisíc korun. Ve středu to sdělila mluvčí úřadu Michaela Tesařová. Úřad se funkcionalistickou budovu, kde sídlí Divadlo Broadway, již neúspěšně pokusil prodat letos v březnu a loni v září.

Funkcionalistická stavba architektů Bohumíra Kozáka a Antonína Černého se nachází mezi ulicemi Na Příkopě a Celetná a pochází ze 30. let 20. století. Stejně jako v předchozích dvou aukcích složil požadovanou kauci 20 milionů korun jeden zájemce, následně se ale dražby, která skončila dnes v poledne, nezúčastnil.

Majetkový úřad nyní nabídne prodej paláce za vyvolávací cenu stávajícímu nájemci, kterým je Divadlo Broadway a jeho majitel Oldřich Lichtenberg. Přednostní právo vyplývá ze smlouvy, kterou úřad převzal v roce 2016 od tehdejší SŽDC, dnes Správy železnic. 

Lichtenberg po březnové aukci řekl, že palác koupit chtít nebude kvůli zmíněné smlouvě, kterou je palác zatížen a kvůli níž by ještě několik desítek let majiteli nevydělával. To je podle něj také důvod, proč se palác v dražbě opakovaně nedaří prodat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy