Hokej Znojmo - Vítkovice on-line

20. 3. 2006 13:59
Hokejisté Znojma hostí v šestém zápase čtvrtfinále play-off extraligy Vítkovice. Dokáží vyhrát a zajistit si tak poprvé v historii klubu postup do semifinále? Ve čtvrtek od 17:00 sledujte on-line reportáž.

On-line přenos končí.

60:00 Konec utkání. Znojmo porazilo Vítkovice 4:1 a vyhrálo celou čtvrtfinálovou sérii 4:2.

59:25 Trvaj už má ruce nahoře a slaví.

59:01 Znojemskými tribunami se nesou oslavné chorály.

58:13 Znojmo vede 4:1. Pojiš%tovací gól do prázdné branky dal Ondřej.

57:55 Vítkovice hrají power-play, Pinc je na střídačce.

57:55 Vítkovice si vybraly oddechový čas.

56:28 Domácí Čakajík se rozmáchl a puk zazvonil o brnakovou konstrukci Picovy branky.

56:05 Pinc se snažil Jasečkovi sebrat kotouč hokejkou, to se mu nepovedlo a znojemský hráč se pokus prostřelit jej mezi betony.

52:44 Vítkovice hrají opět v pěti.

51:45 Znojmo má sice více ze hry, ale v přesilovce Pincovu branku zatím vážněji neohrozilo.

50:44 R. Procházka u maninelu poslal k zemi Pláška a byl vyloučen na 2 minuty za držení.

49:42 Znojemští diváci už jásají a slaví postup do semifinále.

48:21 Po průniku Krenželoka Trvaj zblokovanou střelu chytil do lapačky.

47:29 Znojmo vede 3:1. Mikulík počkal, až si vítkovičtí hráči lehnou a z hranice hruhu propálil Pince.

46:56 Na 2 minuty byl vyloučen Polák za nedovolené bránění Pláška.

45:56 Znojmo vede 2:1. Dopita od mantinelu nahrál mezi kruhy na Ludvíka, který s pomocí teče prostřelil Pince.

44:54 Pinc po zkušební střele Ondřeje raději puk zalehl.

42:36 Znojmo si v přesilovce tlak nevytvořilo, hra je opět bez výraznější kombinace. Vítkovice hrají v pěti.

40:36 Hostující Philipp šel na 2 minuty nedovolené bránněé Puchera.

40:01 Začala třetí třetina.

Sparta vede po 2. třetině nad Zlínem 2:0.

Sparta vede už 2:0, skóroval Štrba,

40:00 Skončila druhá třetina, Znojmo hraje s Vítkovicemi 1:1.

39:30 Vítkovice vyrovnaly na 1:1. Trvaj udělal ostudnou chybu, když mu mezi betony prolétla dalekonosná střela Jurečky.

Sparta vede nad Zlínem 1:0.

39:05 Hra je opět rozháraná, útok Znojma skončil ofsajdem.

3642 Vítkovice jsou v plném počtu.

36:16 Irgl se probojoval do obranného pásma Znojma, ani nadvakrát však neskóroval.

35:11 Další steřla z dálky, Němeček Pince nepřekvapil.

34:53 Domácí Ondřej z dálky vypálil, puk Pincovi vyskočil z lapačky a Pucher se marně snažil dorážet.

34:42 Znojemský Beroun pronikal před Pince. R. Procházka jej poslal k zemi a byl vyloučen na 2 minuty.

34:24 Hra je neurovnaná. přelévá se z jedné strany na druhou, leč bez šancí.

Na Spartě je v zápase se Zlínem stále stav 0:0.

32:23 V sestavě Znojma se ve teřtím útoku místo Mikulíka objevil Beroun.

30:49 Hubáček čaroval v útočném pásmu hostí, ale když se objevil před Trvajem, nedokázal přesně vystřelit.

29:19 Pucher ukázkově sundal bodyčkem Köhlera, pak projel do útočného pásma. Dozadu křižně nehrál na Erata, který pálil na Pince. Erat ve skluzu narazil do sudího Mináře, oba chvíli zůstali ležet na ledě, ale pak se vrátili do hry.

28:40 Vítkovice se v pohodě ubránily.

27:53 Také Znojmo má velké problémy s přechodem přes útočnou modrou a nedostalo se do žádného tlaku.

26:40 Vítkovický Káňa půjde na trestnou lavici na 2 minuty za faul loktem.

26:17 Velkou šanci měl Jareš, ale Pinc přiškokem jeho únik kryl.

26:02 Znojmo hraje v pěti.

25:21 Znojmo výborně brání a Vítkvice si prakticky nevytvořily velkou šanci.

24:02 Kreznželok byl při souboji s domácím Jarešem zasažen holí do obličeje. Ten dsotal 2minutový trest za vysokou hůl.

22:57 Vítkovice jsou v plném počtu.

21:55 Hra se odehrávala především u mantinelu a Vítkovice vyhodily kotouč.

20:57 Vítkovický Hudec byl za podražení vyloučen na 2 minuty.

20:01 Začala druhá třetina.

Sparta hraje se Zlínem po první třetině 0:0.

20:00 Skončila první třetina, Znojmo vede 1:0.

18:56 Znojmo je v plném počtu.

18:34 Hudec místo přihrávky Jasečkovi raději zvolil střelu, ale Trvaje nepropálil.

17:35 Haman s Pláškem se dostali do náznaku brejku, ale raději zpomalili hru a v oslabení šetřili čas.

16:56 Na zemi se octil hostující Jurečka. Za faul byl na 2 minuty poslán na trestnou lavici.

16:39 Při Jasečkově střele nadskočil Hubáček, čímž Trvajovi velmi zhoršil výhled. Brankář však puk chytil.

16:12 Oba týmy jsou v pěti.

14:12 Znojemský Štefanka a vítkovický Köhler byli potrestáni 2minutovým trestem. Hraje se 4 na 4.

12:53 Ondřel zpoza branky nahrál na najíždějícího Hamana, jeho střela však Pincovu branku minula.

12:26 Vítkovice se ubránily, hrají v 5.

11:16 Čakajík je na ledě, začala přesilovka Znojma.

10:26 Vítkovický Irgl byl vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 4.

9:45 Burger z levého kruhu vyzkoušel Trvaje, ten musel poskočit, ale odražený kotouč zachytil do lapačky.

9:16 Znojemský Čakajík byl vyloučen na 2 minuty za hákování R. Procházky.

8:19 Od modré čáry tvrdě dvakrát zasebou pálil Bičánek, Pinc obě střely vyrazil.

6:47 Znojmo vede 1:0. Akci začal Dopita, přihrál volnému Čakajíkovi, který před Pincem našel Ludvíka. Znojemský útočník v pádu propasíroval puk pod vítkovickým gólmanem.

6:15 Trvaj netušil,kde je kotouč, ale teč Káni jej nepřekonala.

4:43 Z protiútoku se do velké šance dostal Plášek. Při blafáku mu ale puk utekl z hokejky.

4:35 První střelu Vítkovic vyslal na trvaje Irgl.

2:57 Znojmo začalo mnohem agilněji, další střelu vyslal na Pince Štefanka.

2:10 Před dotírajícím Ondřejem Pinc raději puk přikryl lapačkou.

1:57 Útoční snaha Znojma skončila pouze zakázaným uvolněním.

1:13 V závaru před Pincem se nejlépe orientoval Ludvík, který tvrdě vypálil, gólman Vítkovic se však zorientoval a vyrazil.

0:01 Utkání začalo.

V brance Vítkovic bude Marek Pinc, za Znojmo bud chytat chytat Jiří Trvaj.

Utkání začíná ve čtvrtek v 17:00. Ve stejnou dobu startuje utkání Sparta - Zlín, o jehož průběhu budeme také informovat.

O situaci před zápasem čtěte více ZDE.

Znojmo vyhrálo v pátém zápase na ledě Vítkovic 2:0 a je blízko postupu - více ZDE.