Hokej: Znojmo - Sparta

26. 3. 2006 13:19
Sledujte ve čtvrtek od 17 hodin úvodní zápas semifinálové série hokejové extraligy mezi Znojmem a pražskou Spartou. Vyzraje Dopita a spol.  před vlastním publikem na pražský celek?

On-line přenos končí, děkujueme za pozornost.

Sparta se ujala v sérii vedení 1:0, druhý zápas začíná zítra v 17:00 opět na znojemském ledě.

Sparťan Marek skóroval - Sparta vyhrála samostné nájezdy 3:0.

Nájezdy bude začínat Sparta.

Pětice Znojma: Dopita, Pucher, Erat, Čakajík a Ondřej.

Pětice Sparty pro nájezdy: Chabada, J. Straka, Marek, Ton a J. Hlinka.

70:00 Skončilo prodloužení. Stav 2:2 trvá, proto budou následovat samostatné nájezdy.

69:30 Oba týmy bojují až do konce prodloužení, ale na přesnou kombinaci už asi nemají dostatek sil.

68:08 Hlinka měl z trestné lavice našlápnuto do brejku, blafák do bekhendu do gólového konce nedotáhl.

68:00 Sparta je v plném počtu.

66:00 Hostují Hlinka byl vyloučen na 2 minuty za vhazování. Protože se v prodloužení hraje ve čtyřech, bude mít Znojmo výhodu 4 na 3.

64:25 Teprve nyní přišlo první přerušení, znojemský Dopita se ocitl v ofsajdu.

64:09 Kratěna zachytil rozehrávku Znojma.Jel spolu s Chabadou, který pálil nad branku Trvaje.

63:40 Hraje se ve vysokém tempu, hra ještě nebyla ani jednou přerušena.

62:05 Velkou šanci měl domácí Plášek, jeho střelu Bříza na poslední chvíli vytěsnil vyrážečkou.

60:01 Začalo prodloužení.

Po úpravě ledu bude následovat 10minutové prodloužení hrané na náhlou smrt. Pokud nepadne gól, přijdou na řadu samostatné nájezdy.

60:00 Skončila teřtí třetina, Znojmo hraje se Spartou 2:2.

58:27 Oba týymy už hrají na jistotu, nechtějí udělat chybu.

56:22 Další střela Kratěny, tentokrát z hranice levého kruhu. Z voleje Trvaje nepřelstil.

55:26 Sparťané už ve střžedním pásmu odchytávají rozehrávku znojma, Ton z toho vytěžil šikovnou střelu.

51:20 Ve Znojemském dresu se na ledě začal objevoval Beroun, který se střídá s Mikulíkem.

49:22 Znojmo vede ve střelbě v poměru 23:22.

48:54 Domácí Haman v situaci 2 na 2 obstřelil bránícího Pilaře, Břiza puk přikryl na vyrážečce.

48:35 Kratěna z velké vzdálenosti vystřelil na Trvaje, který s jeho problémem neměl žádné problémy.

46:58 Netím ostrým zákrokem získal od Znojemských kotouč, divácí začali mohutně pískakt. Na druhé straně vyslal do šance Dopita Ludvíka, který skákavý kotouč nezpracoval.

45:17 Sparta střídá tři útoky a čtyři obrany. Kouč Výborný pouští na led 9 útočníků a 8 beků.

43:11 Mikulík si dojel puk do rozhu v obranném pásmu Sparty, téměř na úrovní brankové čáry z ostrého úhlu zkusil střelu. Bříza puk jek vyrazil lapačkou.

42:30 Sparťanský kouč Výborný stáhnul hru na tři útoky.

41:50 Hraje se agresivně, ale oběma stranám zatím chybí přesné kombinace.

40:01 Začala třetí třetina.

40:00 Konec druhé třetiny, Znojmo hraje se Spartou 2:2.

39:29 Bříza vyjel daleko z branky. Hra byla přerušena pro vysokou hůl, následná gólová střela domácích nemohla být uznána.

38:44 Dopita v samostané akci ještě za sebou našel nekraytého Hamana, který jeho přihrávku promáchl.

37:50 SParta se ubránila, Marek je na ledě.

37:38 Štefanka nahrál do tandemu Mikulíkovi, kterému poskočil kkotouč, takže blafák nedokázal dokončit.

36:22 Důrazný J. Straka, dokázal hru udržet v útočném pásmu Znojma.

35:50 Na 2 minuty byl za hákování vyloučen hostující Marek.

33:59 Sparta vyrovnala na 2:2. Před Trvajem Chabada vybojoval Kratěnou nahozený puk a křižně nahráíl na J. Hlinku. Ten zamířil přesně do Trvajovy branky.

32:46 Znojemští hráči rázem opanovali led. Ludvík pálil před ležící Sparťana, takže kotouč zamířil nad branku.

31:39 Znojmo vede 2:1. Domácí Ondřej jel sám na Břízu a gólmana Sparty prostřelil mezi betony. Akci založil už v obranném pásmu bek Mojžíš.

30:40 Sparťané rychle přečíslili soupeře v jeho třetině, Hlinkova střela zamířila do Trvajova klína.

30:15 Štefanka zůstal neatakovaný před Břízou, ale teč mu opět nevyšla tak, jak by si sám představoval.

29:08 Sparta soupeře uzavřela v jeho obranném pásmu, postupně neúspěšně pálili Ton, Straka a Hanzlík.

27:46 Znojmo je v plném počtu.

27:20 Znojmo výborně brání už ve steřdním pásmu, Spartě se tlak nedaří.

25:46 Po předchozí velké šanci Ludvíka, který byl s kotoučem na brankové čáře, byl za faul vyloučen jeho domácí spoluhráč Erat na 2 minuty za napadení.

24:28 Domácí Pucher hledal přihrávkou štefanku najíždějícího před Břízu, ale trefil jen jeho brusle.

23:22 Sparťané se dostali do akce tři na jendoho, Langhammer se pokusil o střelu nad ledem. Trvaj ji chytil.

21:02 Pucher a Čakajík se před Břízou postarali o velkou skrumáž, rozhodčí nakonec puk ztratil z dohledu a odpískal přerušení hry.

20:01 Začala druhá třetina.

20:00 Skončila první třetina, Znojmo hraje se Spartou 1:1.

19:30 Rozhodčí Bolina domouval Pilařovi kvůli přifilmovanmu pádu, trestat zatím nebude.

17:41 Chabada nejprve na Trvaje vypálil a k odraženému puku se snažil dostat vysokou holí. Hra byla vykázána do středního pásma.

15:54 Sparťan Straka se prosadil mezi obránce Jareše a Čakajíka a jeho nájezd zastavil až klečící Trvaj.

15:04 Oba týmy jsou v plném počtu.

14:42 Sparta začala krátkou přesilovku.

14:20 Další střla Sparty. Černoškovu ránu, ale Trvaj kryl horní tenkou rukojetí hokejky.

13:58 Trvaj si vyjel hodně z branky a tak si na něj Kratěna zleva střelou na betony nepřišel.

13:04 Domácí Němeček byl na 2 minuty vyloučen za hákování. Bude se hrát po 4 hráčích na obou stranách.

12:42 Obránce Sparty Ptáček půjde na 2 minuty za držení hole.

11:59 Hamanova střla od levého mantinelu byla tečována bránícím sparťanem a puk tam zamířil nad Břízovu branku.

10:20 Znojmo nyní hatí sparťanské pokusy o protiútok v podobě dlouhých pasů, domácí chytají puky ve střední pásmu.

9:27 Znojemský pokus o průnik zastavilo zakázané uvolnění.

8:58 Sparta se ubránila, hraje v pěti.

7:38 Bříza Pláškovu teč vytěsnil levým ramenem kotouč mimu brnaku, jinak by šel pod břevno.

6:58 Hostující Marek byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

5:19 Sparta dobře pokryla obranné pásmo Znojma a ukořistila puk. Tonovu střelu i Markovu dorážku však Trvak pokryl.

5:02 Sudí Bolina se u mantinelu připletl do cesty hostujícímu Langhammerovi, který šel k zemi.

4:02 Kašpařík sice v rohu získal puk, ale Trvaj s jeho nahozením na branku neměl problémy.

2:56 Znojmo vyrovnalo na 1:1. Po několika přesilovkových šancích Znojma se Mikulík dostal k dorážce, bříze se sice vleže natahoval, ale na kotouč nedosáhl.

2:00 Hostující Marek dostal 2minutový trest za podražení.

1:16 Sparta vede 1:0. Hostující Netík využil špatnou rozehrávku Znojma,. Mezi kruhy vypálil a zanířil přesně do horního rohu Trvajovy branky.

0:01 Utkání začalo.

Hlavními rozhodčími jsou Bolina a Homola.

Znojmo: Trvaj - Němeček, Bičánek, Čakajík, Jareš, Mojžíš, Nikolov, Šmach, Chvátal - J. Štefanka, Pucher, Mikulík - Erat, Dopita, Ludvík - Plášek, Haman, Ondřej - Beroun, Kraus, Vaškovič

Sparta: Bříza - Ptáček, Pilař, Hanzlík, Vykoukal, Tabaček, Černošek, Toman, Stehlík - Ton, Marek, Štrba - Kratěna, Hlinka, Chabada - Špaňhel, Straka, Netík - Kašpařík, Langhammer, Dragoun