FOTO Vary slavily 80 let hokeje. A Medvěděv přivezl Sbornou

Tak Karlovy Vary oslavily o víkendu 80 let místního hokeje
Osmdesát let hokejové tradice oslavil tento víkend západočeský extraligový klub HC Energie Karlovy Vary. A pozval si k tomu nevšední hosty - v utkání legend se například představil prezident KHL Alexandr Medvěděv. Ostatně Vary dlouho uvažovaly, že do této soutěže vstoupí.
Oslavy začaly v sobotu dopoledna na zamrzlém "Malém Versailles", kde potrénoval aktuální tým karlovarské Energie. Jak vidno, o zábavu nebyla nouze.
Pro potěchu kolemjdoucích sehráli Energetici přátelské tréninkové utkání.
Letos se žádná "Winter Classic" v extralize neplánuje, takže akce Energetiků byla tímto způsobem výjimečná.
Foto: HC Energie Karlovy Vary (Jan Čech)
Sport Sport, HC Energie Karlovy Vary
17. 12. 2012 15:37
Podívejte se na fotogalerii z oslav osmedesáti let karlovarského hokeje, které proběhly v lázeňském městě tento víkend.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Metropolí Eritrey otřáslo šest explozí, možná šlo o rakety z Tigraje

 Eritrejským hlavním městem Asmarou otřáslo v pátek pozdě večer šest explozí. Informovalo o tom americké ministerstvo zahraničí. Příčina ani přesné místo výbuchů zatím nejsou jasné, nicméně na Asmaru už dříve stříleli rakety povstalci ze sousední etiopské oblasti Tigraje, kde proti nim bojuje etipská armáda, poznamenala dnes agentura Reuters.

"V Asmaře nastalo ve 22:13 šest explozí," sdělilo ministerstvo zahraničí Spojených států na Twitteru. Zároveň vyzvalo americké občany, aby měli stále na paměti konflikt, který se odehrává v Tigraji. Tigraj leží na severu Etiopie a je jedním z jejích autonomních států. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy