FOTO Jak kouzelník Leška začaroval plzeňské indiány

Tento okamžik rozhodl o tom, že finále je zatím srovnané. Petr Leška dokázal jako jediný dát gól v nájezdech, které následovaly po vyrovnaných 70 minutách druhého finále.
Už v polovině 4. minuty Hamrlík zapomněl za zády zcela osamoceného Straku,  jehož skvěle našel Kovář, a hosté rázem vedli.
Plzeňský brankář Marek Mazanec čelil ve středu celkem 42 střelám domácích "Beranů".
Ve 14. minutě přišlo vyrovnání. Leška chytře našel mezi kruhy najetého Okála a ten zamířil přesně pod horní tyč.
Zlínský stadion nesoucí jméno Luďka Čajky poprvé vybuchl nadšením.
Lukáš Drštička
11. 4. 2013 1:16

Zlín - Prohlédnutě si galerii z druhého finále hokejové extraligy, v němž hráči Zlína porazili Plzeň 3:2 až po dramatických nájezdech.