finále

V jedné čtvrtině více gólů než za základní část. Rozhořel se ohýnek, říká Kovařčík
Extraliga

Třinec doma vyhrál i pošesté a v extralize je první. Michal Kovařčík si pěti góly v první čtvrtině základní části vytvořil nové střelecké maximum.
Peruánci nedali kůži zadarmo, ale Copu vyhrála navzdory červené kartě Brazílie
Fotbal

Brazilci porazili ve finále domácího šampionátu Copa América 3:1 Peru, přestože od 70. minuty hráli bez vyloučeného Gabriela Jesuse.
Vítězné blues. St. Louis přehrálo v sedmém finále Boston a slaví první triumf v NHL
NHL

Hokejisté St. Louis slaví poprvé v historii triumf v NHL. Blues zvítězili v sedmém finále na ledě Bostonu 4:1 a získali svůj premiérový Stanley Cup.
Předčasné oslavy titulu se vymstily. Možná je náš příběh napsaný takhle, věří Blues
NHL

Neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Noviny v St. Louis předčasně oslavovaly zisk Stanley Cupu a dodaly Bostonu speciální motivaci k vyrovnání série.
Portugalsko slaví. Ronaldova parta porazila Nizozemce a ovládla Ligu národů
Fotbal

Úřadující mistři Evropy Portugalci po výhře 1:0 nad Nizozemskem ve finále fotbalové Ligy národů ovládli premiérový ročník soutěže.
Vondroušová ve finále schytala krutý debakl. Dala jsi mi lekci, řekla Bartyové
1:58
Tenis

Vítězkou grandslamového Roland Garros se stala třiadvacetiletá Australanka Ashleigh Bartyová. České soupeřce povolila jen čtyři hry.
Kapitán Bostonu Chára má po zásahu pukem zřejmě zlomenou čelist
NHL

Kapitán hokejistů Bostonu Slovák Zdeno Chára má po tvrdé ráně pukem zřejmě zlomenou čelist a je možné, že do dalších bitev o Stanley Cup již nezasáhne
Obrovská síla zabijáků z Bostonu. Pastrňák skóroval a poslal soupeře do vzduchu
NHL

Boston proměnil ve třetím finále NHL všechny své přesilovky. David Pastrňák pověsil pod břevno svůj první finálový gól a načapal agresivního soka.
Boston deklasoval St. Louis sedmi góly a ve finále se ujal vedení
NHL

Útočníci David Krejčí a David Pastrňák z Bostonu jsou opět o něco blíže zisku Stanleyova poháru.
Finále Ligy mistrů je drahé a nedostupné. Na černém trhu stojí lístky stovky tisíc
Liga mistrů

Jeho cesta poukazuje na to, jak nákladné je pro běžné fanoušky vidět finále LM živě.
NHL

Hokejisté St. Louis budou ve třetím finálovém utkání play off NHL proti Bostonu postrádat útočníka Oskara Sundqvista.
Toronto začalo finále NBA vítězně, Siakam potopil Golden State 32 body
Ostatní sporty

Toronto Raptors v prvním finále NBA porazilo na domácí palubovce Golden State Warriors 118:109.