FOTO: Jágr, bitky a zmatky Sparty. Polovina ELH obrazem

FOTO: Jágr, bitky a zmatky Sparty. Polovina ELH obrazem
Hokejová Tipsport extraliga v pátek završila první polovinu porce zápasů základní části. Podívejte se obrazem, co v úvodních 26 kolech nejnavštěvovanější tuzemská soutěž nabídla svým fanouškům...
Kaberle, Židlický - Tlustý, Plekanec, Jágr. To byla dream-line kladenského týmu. Kaberle se už ale vrátil do zámoří a Židlický odletí příští týden. Tlustý možná zamíří do KHL. Pětice hvězdných hráčů ale jinak podprůměrnému Kladnu pomohla až na vrchol soutěže...
Jágr se svým Kladnem odehrál tři domácí zápasy v azylu největší arény v Česku a 23. října s ním pokořil také extraligový rekord v návštěvnosti. Na zápas 15. kola Kladno - Brno se v O2 areně sešlo 17 182 diváků. "Děkuju všem fanouškům, kteří se přišli podívat. Většina jich fandila Brnu, ale na tom nezáleží. Důležité je, že se hokej líbil. Doufám, že diváci si ten zápas užili," řekl tehdy po zápase nadšený Jágr.
Jedno extraligové utkání letos zatím navštívilo v průměru 5 271 diváků. A to hlavně díky Kladnu. Rytíři byli na celé extraligové mapě nejatraktivnějším soupeřem a vysoko se drží i ve statistice průměrné návštěvnosti domácích zápasů. Tu vedou s 8339 diváky na zápas Pardubice, Kladno je o 800 diváků druhé. A tak to bude, dokud výluka neskončí.
Foto: CPA - Eduard Erben
Sport Sport
1. 12. 2012 8:00
Podívejte se obrazem, co přinesla první polovina hokejové Tipsport extraligy.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Důvěra v českou ekonomiku se v lednu po půl roce zvýšila

Důvěra v českou ekonomiku se v lednu po půl roce zvýšila. Proti loňskému prosinci stoupla o dva body na hodnotu 97,6 bodu, přičemž optimističtější jsou podnikatelé i spotřebitelé. Vyplynulo to z dnes zveřejněných údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ). V meziročním srovnání je souhrnný i podnikatelský indikátor vyšší, zatímco důvěra spotřebitelů je na nižší úrovni.

Důvěra firem se v lednu zvýšila zejména v průmyslu a stavebnictví. "Podnikatelé v těchto odvětvích očekávají v příštích měsících růst tempa výrobní i stavební činnosti, přestože jsou stále významně limitováni nedostatkem materiálu. Právě nedostatek vstupů je i jednou z příčin očekávaného růstu cen v obou odvětvích," uvedl vedoucí oddělení konjunkturálních průzkumů ČSÚ Jiří Obst.

Zdroj: ČTK
Další zprávy