reklama
 
 

Roste Krpálkovi nový vyzyvatel? Asi se dám na judo a pojedu na olympiádu, rýpl si do sudích Valach

31. 12. 2016 7:29
Nejdřív jeden faul a o pár sekund později druhý. Byla odehrána přesně polovina utkání mezi Třincem a Chomutovem, když se rozhodčí rozhodli poslat hosty do tří. Druhým vyloučeným hráčem byl slovenský obr Juraj Valach. Tomu se však svůj zákrok jako nedovolený nezdál. "Přijde mi divné, že po zatahání hokejkou se hráč dokáže ještě otočit a až pak padne na led. Nevím. Asi se dám na judo a zkusím se dostat na olympiádu. Třeba porazím Krpálka," kroutil hlavou.

Třinec – Měří 202 centimetrů a váží 103 kilo. Když chomutovský obránce Juraj Valach vystřelí, není radno stavět se puku do cesty. V pátečním utkání podlehli Piráti Ocelářům 1:3. Slovenský obránce byl nejpilnějším střelcem svého týmu, branku Petera Hamerlíka ohrozil čtyřikrát.

Po zápase litoval nevyužité přesilovky pět na tři, zahozených šancí a rýpl si i do rozhodčích, kteří ho poslali na trestnou lavici za hákování třineckého Kamila Krepse. Dokonce v žertu zauvažoval o změně sportovního odvětví.

"Přijde mi divné, že po zatahání hokejkou se hráč dokáže ještě otočit a až pak padne na led. Nevím. Asi se dám na judo a zkusím se dostat na olympiádu za čtyři roky. Třeba porazím Krpálka," kroutil hlavou.

Chomutov od svého návratu mezi elitu v roce 2012 v Třinci ani jednou nevyhrál a nelichotivá série se protáhne. Šancí však měli hosté dost. "Do zápasu jsme vstoupili dobře. Myslím, že jsme měli i více příležitostí než soupeř. My jsme je ale bohužel neproměnili. Třinec byl mnohem efektivnější, což pak rozhodlo o výsledku celého zápasu," litoval Valach.

Rozhodující druhý gól dali Oceláři právě při výhodě dvou mužů v poli při vyloučení 27letého rodáka z Topolčan. Těsně před gólem se však puk zcela evidentně dotkl ochranné sítě v jejich obranném pásmu. Píšťalka rozhodčích ale zůstala němá.

Chomutovští se i tak na rozhodčí nevymlouvali. "První třetinu jsme měli vyhrát alespoň o dva nebo tři góly, pak by to bylo všechno jinak. Ve třetí části jsme měli znovu několik šancí, které jsme ale nevyužili. Proto nebereme ani bod," uzavřel asistent trenéra aktuálně osmého týmu tabulky Jan Šťastný.

autor: Ondřej Kuchař | 31. 12. 2016 7:29

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama