Kratěna může posunout úžasný rekord a vzdálit se Dopitovi. Kdo měl také patent na vítězství?

Ondřej Zoubek Ondřej Zoubek
1. 4. 2018 10:11
Podívejte se na přehled hokejistů, kteří mají ve sbírce nejvíce titulů z české extraligy. Ondřej Kratěna usiluje v Plzni o přidání devátého primátu, čímž by navýšil náskok před Jiřím Dopitou. Všechna jména jsou určitým způsobem spjata se Vsetínem.
David Hruška (HC Slavia Praha), autor 1. gólu do sítě domácí Sparty.
David Hruška (HC Slavia Praha), autor 1. gólu do sítě domácí Sparty. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

David Hruška - 5

Přehled začneme u hráčů s pěti zlatými medailemi. Jedním z nich je útočník David Hruška, jenž získal tři tituly ve Vsetíně a dva na Slavii. Zatímco na Lapači si užíval zlatou éru jako mladík a na led naskakoval zřídka, v letech 2003 a 2008 patřil mezi důležité osoby sešívaných v taženích za titulem. V národním týmu se neprosadil.

V extralize si zahrál ještě za Opavu, Karlovy Vary, Havířov, Litvínov a Chomutov. Na závěr kariéry se vrátil domů do Sokolova a za tamní Baník nastupoval v třetí lize. V lednu oslavil 41. narozeniny.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Spojené státy rozšířily sankce proti Kubě

Nově na sankční seznam zařadily tamní policejní síly a jejich velení. Podle agentury AP chce administrativa prezidenta Bidena zvýšit tlak na kubánské vedení poté, co Havana začátkem měsíce násilně potlačila největší protivládní demonstrace v zemi za posledních více než 25 let.

Další zprávy