Kratěna může posunout úžasný rekord a vzdálit se Dopitovi. Kdo měl také patent na vítězství?

Ondřej Zoubek Ondřej Zoubek
1. 4. 2018 10:11
Podívejte se na přehled hokejistů, kteří mají ve sbírce nejvíce titulů z české extraligy. Ondřej Kratěna usiluje v Plzni o přidání devátého primátu, čímž by navýšil náskok před Jiřím Dopitou. Všechna jména jsou určitým způsobem spjata se Vsetínem.
David Hruška (HC Slavia Praha), autor 1. gólu do sítě domácí Sparty.
David Hruška (HC Slavia Praha), autor 1. gólu do sítě domácí Sparty. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

David Hruška - 5

Přehled začneme u hráčů s pěti zlatými medailemi. Jedním z nich je útočník David Hruška, jenž získal tři tituly ve Vsetíně a dva na Slavii. Zatímco na Lapači si užíval zlatou éru jako mladík a na led naskakoval zřídka, v letech 2003 a 2008 patřil mezi důležité osoby sešívaných v taženích za titulem. V národním týmu se neprosadil.

V extralize si zahrál ještě za Opavu, Karlovy Vary, Havířov, Litvínov a Chomutov. Na závěr kariéry se vrátil domů do Sokolova a za tamní Baník nastupoval v třetí lize. V lednu oslavil 41. narozeniny.

 

Právě se děje

před 56 minutami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy