Ondřej Kratěna

Povedla se příprava i dresy, ale kdo nahradí Kováře? Můžeme být lepší, zní z Plzně
Extraliga

Plzeň se na hokejovou extraligu naladila osmi výhrami a rychlým postupem v Lize mistrů. Nahradit Jana Kováře se pokusí všichni ostatní hráči.
Lamač rekordů Ondřej Kratěna po vypadnutí s Třincem ukončil ve 42 letech kariéru
Extraliga

Hokejový útočník Ondřej Kratěna se rozhodl ve 42 letech ukončit aktivní kariéru.
Ještě lepší Gulaš. Tělo chabne, takže vypustí reprezentaci, ale s Plzní myslí vysoko
Extraliga

Dvě vítězství nad šampiony Ligy mistrů a švýcarskými finalisty. Plzeň rozjela sezonu ve velkém stylu, a to navzdory odchodu mnoha výrazných jmen.
Třinec dodržel slib a našel správnou cestu. Kometa válcuje jako Vsetín, čertíci ji nestraší
Extraliga

Zatímco Oceláři vyrukovali v semifinále na Hradec s nečekanými zbraněmi, dominance Komety připomíná tu loňskou. Anebo ještě mnohem dřívější.
Kratěna bude řešit konec kariéry. "Tahle série mi nastavila zrcadlo," říká
Extraliga

Čtyřicetiletý Ondřej Kratěna po vyřazení Plzně z play off konec kariéry nepotvrdil. Prý o něm ale bude uvažovat.
Zlín zlomil Plzeň v sedmi minutách. Potřebovali bychom víc slavnostních utkání, smál se Hamrlík
Extraliga

Berani porazili Plzeň 4:1. K utkání nastoupili v retro dresech s písmenem „G“ na oslavu 50 let extraligy ve Zlíně.
Hradec v souboji nejlepších smázl vedoucí Plzeň, brankář Rybár má šestou nulu v sezoně
Extraliga

Západočeši nebodovali po třinácti zápasech v řadě, Mountfield jim uštědřil debakl 6:0. Hvězdami utkání byli Rudolf Červený a Patrik Rybár.
Olomouc potopilo proti Plzni špatné střídání, Hradec si poradil s Boleslaví
Hokej

Hokejisté Plzně vstoupili úspěšně do čtvrtfinálové série play off extraligy proti Olomouci díky vítězství 1:0 v prodloužení.
Kometa přetlačila Spartu, Třinec se proti Litvínovu probudil
Hokej

V osmém kole extraligové sezóny zvítězil Liberec s Chomutovem 3:2 po prodloužení. Karlovy Vary doma podlehly Zlínu 1:2. V dalších zápasech přetlačila…
Plzeňský kapitán Kratěna věří v postup do play off
Hokej

Po odchodech opor Dominika Simona a Vojtěcha Mozíka se čeká, zda dokážou Indiáni bojovat o první šestku.
Straka počítá s obměnou týmu, kapitána Kratěnu chce udržet
Hokej

Hokejovou Plzeň čekají před novou sezonou velké změny, priorita je ale udržet kapitána Kraťenu.
Sedmé finále je tu! Vyhrát má Plzeň, Zlín to však netrápí
Hokej

Plzeň zatím všechny čtyři sedmé zápasy v play off vyhrála. Uspěje i popáté ve Zlíně a získá premiérový titul?
Zlín před finále kosí marodka, Kratěna útočí na rekord
Hokej

Dnes začíná finálové hokejové extraligy. Plzeň poprvé ve své historii útočí na domácí titul, Zlín nadále kosí zranění.
Plzeň se bála o výhru: Kolaps v závěru se nám málem vymstil
Hokej

Dlouhých devět let a týden čekali hokejisté Plzně na to, až v semifinále play off vyhrají domácí zápas. Naposledy se jim v sérii proti Zlínu (3:2),…