Hokejisté Zlína jdou kvůli nákaze několika hráčů koronavirem do karantény

ČTK ČTK
16. 1. 2022 15:11
Hokejisté Zlína jdou kvůli nákaze několika hráčů koronavirem do karantény a nebudou hrát v úterý ve 43. kole extraligy v Plzni. Poslední tým tabulky to oznámil v tiskové zprávě.
Zlínští hokejisté po domácím utkání proti Českým Budějovicím.
Zlínští hokejisté po domácím utkání proti Českým Budějovicím. | Foto: Jiří Zaňát / PSG Berani Zlín

"Extraligový tým PSG Berani Zlín jde z důvodu nákazy onemocněním covid-19 u několika hráčů do karantény. Zápas 43. kola Tipsport extraligy 2021/22 s HC Škoda Plzeň (úterý 18. ledna na ledě soupeře) je odložen a budeme jednat o náhradním termínu," uvedl Zlín, jenž se má v pátek střetnout s pražskou Spartou.

Beranům už dříve odpadl na dnešek plánovaný duel 42. kola proti Mladé Boleslavi kvůli covidu-19 v kádru Bruslařského klubu, která má odloženy celkem tři zápasy.

V karanténě jsou aktuálně z extraligových týmů i České Budějovice. Tři zápasy měl odložen také mistrovský Třinec, jenž se vrátil do hry v pátečním duelu právě proti Zlínu.

Koronavirus výrazně zasahuje i do programu druhé nejvyšší soutěže. Kvůli výskytu covidu-19 v mužstvech první ligy se v pondělí odehrají jen dva ze sedmi plánovaných zápasů 38. kola. Po Vsetíně, Ústí nad Labem, Šumperku a Sokolově dnes do karantény musely také Přerov a Třebíč.

 

Právě se děje

Další zprávy