Bílí Tygři zahnali Indiány na válečné stezce do kouta

Hokejisty Plzně čtvrtý zápas série s Libercem hodně bolel. Veškerá snaha byla marná, Škoda nedokázala dát soupeři jediný gól.
Zápas se na ledě Západočechů odvíjel podle velmi tvrdých not. Nechyběla ani bitka,...
...  v níž se utkali domácí Jan Schleiss s Adamem Jánošíkem.
Ale nejhůř se po zápase asi cítil plzeňský bek David Němeček.
21letý obránce si notně dlouho poležel po ledě poté,...
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
20. 3. 2017 22:44
Prohlédněte si fotografie z pondělního zápasu čtvrtfinále extraligy, v němž hokejisté Liberce porazili domácí Plzeň 4:0 a udělali další krok k postupu.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Facebook zvýšil čtvrtletní zisk, tržby překonaly očekávání. Dařilo se i Amazonu či Googlu

Americká společnost Facebook, která provozuje stejnojmennou sociální síť, ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila čistý zisk o zhruba 29 procent na 7,85 miliardy dolarů (184 miliard Kč). Oznámila to dnes firma. Její tržby překonaly očekávání analytiků, protože nárůst využívání internetu v době koronavirové krize podpořil její příjmy z reklamy.

Tržby americké společnosti Alphabet, která je majitelem internetové firmy Google, stouply ve třetím čtvrtletí meziročně na 46,17 miliardy dolarů (bilion Kč) ze 40,5 miliardy dolarů, což znamená návrat k růstu. Překonaly odhady analytiků, když se díky přílivu inzerentů dařilo kanálu YouTube, ale i cloudovým službám.

Tržby internetového prodejce Amazon stouply ve třetím čtvrtletí o 37 procent na 96,15 miliardy dolarů (2,3 bilionu Kč) a překonaly odhady. Firma dnes sdělila, že čeká díky pokračování pandemie, kvůli níž mnoho lidí přesouvá nákupy na síť, meziroční růst mezi 28 a 38 procenty i v aktuálním čtvrtletí. Zisk se ztrojnásobil na 6,3 miliardy dolarů (147,7 miliardy Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy