Bílí Tygři zahnali Indiány na válečné stezce do kouta

Hokejisty Plzně čtvrtý zápas série s Libercem hodně bolel. Veškerá snaha byla marná, Škoda nedokázala dát soupeři jediný gól.
Zápas se na ledě Západočechů odvíjel podle velmi tvrdých not. Nechyběla ani bitka,...
...  v níž se utkali domácí Jan Schleiss s Adamem Jánošíkem.
Ale nejhůř se po zápase asi cítil plzeňský bek David Němeček.
21letý obránce si notně dlouho poležel po ledě poté,...
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
20. 3. 2017 22:44
Prohlédněte si fotografie z pondělního zápasu čtvrtfinále extraligy, v němž hokejisté Liberce porazili domácí Plzeň 4:0 a udělali další krok k postupu.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Zprostředkovatelé ubytování typu Airbnb mají s úřady sdílet údaje o smlouvách

Zprostředkovatelé turistického ubytování v soukromí formou digitálních platforem typu Airbnb zřejmě budou povinni sdílet s českými úřady informace o uzavřených smlouvách. Předpokládá to novela zákona o podmínkách podnikání v cestovním ruchu, který ve středu zrychleně ve stavu legislativní nouze schválila Sněmovna. Nová povinnost by mohla podle ministerstva pro místní rozvoj pomoci při trasování lidí, kteří přišli do styku s člověkem nakaženým novým typem koronaviru.

Projednání zákona ve stavu legislativní nouze zpochybňovali politici ODS. "Airbnb je vyřešeno na několik let," podotkl Marek Benda v souvislosti s nynějším zákazem vstupu cizinců do Česka. Podle předsedy poslanců ODS Zbyňka Stanjury by byl návrh i v obvyklém schvalovacím režimu přijat dřív, než do Česka dorazí první turisté.

Ministryně Klára Dostálová (ANO) dala zákon do souvislosti s chytrou karanténou. Projekt má díky údajům z mobilních telefonů či platebních karet pomáhat odhalit, koho mohli nakazit lidé trpící nemocí covid-19.

Zdroj: ČTK
Další zprávy