Roztleskávačky, indián a vítězství Vítkovic. Tak v Ostravě začalo extraligové play off

Hráče vítkovické Ridery povzbuzovaly ve vítězném vstupu do play off vedle fanoušků také půvabné roztleskávačky.
Naopak hostující fanoušci včetně už tradičního indiána musí doufat, že Škoda svému soupeři porážku v úterý oplatí.
Vstup do play off Vítkovicím vyšel a už ve čtvrté minutě udeřil Kolouch, který po Vandasově akci zamířil z mezikruží přesně do šibenice.
Domácí aktivní nástup dovedl ještě k šanci Kloka, ale od poloviny první části začala přebírat taktovku zápasu Plzeň.
Do vyložené šance se ale hosté nedostali a na začátku druhé půle spolkli druhou hořkou pilulku. Balán ideálně předložil puk před bránu nekrytému Hrbasovi,...
Sport Dalibor Sosna, Sport
6. 3. 2017 21:54
Prohlédněte si fotografie z prvního zápasu předkola play off extraligy, v němž hokejisté Vítkovic na svém ledě zdolali Plzeň 3:1.