CSKA ve třetím prodloužení porazilo Petrohrad a je krok od finále

26. 3. 2016 20:35
Hokejisté CSKA Moskva jsou už jen jednu výhru od finále Gagarinova poháru. Třetí semifinále proti Petrohradu rozhodli brankou ve 112. minutě.

Petrohrad - Až 12. minuta třetího prodloužení rozhodla třetí semifinále Kontinentální ligy mezi Petrohradem a CSKA Moskva.

Do té doby bezbrankový zápas v ní rozhodl běloruský reprezentant Geoff Platt, hájící barvy armádního klubu. CSKA je díky jeho trefě jen jediné vítězství od finále Gagarinova poháru.

Ve stejné situaci byli hokejisté CSKA i loni, kdy rovněž vyhráli úvodní tři semifinálové duely s Petrohradem. Ten však dokázal sérii otočit a poté uspěl i ve finále proti Kazani.

V druhém semifinále vede Metallurg Magnitogorsk nad Ufou 2:0. Tato série zítra pokračuje prvním duelem v Ufě.