CSKA Moskva

CSKA Moskva

Hokejový klub v Rusku je jedním z nejproslulejších v historii, byl založen v roce 1946 a prošly jím desítky ruských superhvězd. Momentálně působí v Kontinentální lize.

V sovětské lize získal 34 titulů, Evropskou ligu opanoval 20krát. V roce 1991 vyhrál Spengler Cup.

V minulé sezoně KHL (2015-16) vyhrál, když ve finále porazil Metallurg Magnitogorsk.

Osmý zápas, osmá výhra. Jekatěrinburg s Kovářem dál válí

Hokejisté Jekatěrinburgu vyhráli v KHL i osmý zápas a posedmé u toho byl český brankář Jakub Kovář. Jediný neporažený tým v soutěži zvítězil 5:4 v prodloužení nad Kunlunem a stále se pyšní stoprocentním bodovým ziskem. Před Šimonem Hrubcem dostal v brance čínského týmu přednost Jeremy Smith.

Kovářův Avtomobilist přitom uspěl už počtvrté až po nerozhodném výsledku v základní hrací době. Domácí tentokrát dvakrát stáhli jednogólovou ztrátu a po dvou třetinách sami vedli 4:3. Na vyrovnávacím gólu čínského týmu se podílel asistencí obránce Andrej Šustr.

Zápas rozhodl po 42 sekundách prodloužení druhým gólem v zápase německý útočník Brooks Macek, který se posunul do čela klubové produktivity s 11 body za šest branek a pět asistencí.

KHL:

Jekatěrinburg - Kunlun Red Star 5:4 v prodl. (za hosty Šustr 0+1), Magnitogorsk - Spartak Moskva 4:3, Ufa - Omsk 2:5, CSKA Moskva - Vladivostok 4:0, Dynamo Moskva - Petrohrad 0:2, HK Soči - Nižnij Novgorod 5:4, Kazaň - Nižněkamsk 4:1.

KHL zná šampiona. Gagarinův pohár získali poprvé hráči CSKA Moskva
Hokej

Hokejisté CSKA Moskva získali poprvé Gagarinův pohár. Vítěz základní části KHL vyhrál ve čtvrtém finále na ledě Omsku 3:2 v prodloužení a sérii 4:0.
Kovář i Hrachovina dostali čtyři góly a končí. KHL vyvrcholí bez české účasti
Hokej

Český hráč nezíská v KHL trofej od roku 2011 teprve podruhé, předtím se to stalo předloni. Semifinále si zahrají Omsk s Ufou a CSKA s Petrohradem.
Fiasko a selhání za miliardy, píší v Rusku. Jandač si stěžoval na náročný program
Hokej

Jandač má v Magnitogorsku smlouvu i na příští rok, ale o budoucnosti bude ještě jednat. V osmifinále KHL proti Ufě žehral na slabou produktivitu.
Kovář s Jekatěrinburgem slaví postup, Řepíkovi s Mozíkem sezona v KHL skončila
Hokej

Jekatěrinburg v bráně s Kovářem vyřadil Čeljabinsk poměrem 4:0. Dále bude hrát Hrachovinova Astana, Podolsk s Řepíkem a Mozíkem v KHL končí.
Kovář v play off vynuloval Traktor, Spartak i díky Hanzlovi překvapil v Petrohradu
Hokej

Jakub Kovář vychytal vítězný vstup do osmifinále KHL a od Čeljabinsku ani jednou neinkasoval. Totéž se povedlo Júliu Hudáčkovi v Petrohradu.
Polák pomohl Vladivostoku k překvapivé výhře proti Omsku, Kovář vychytal čisté konto
Hokej

Útočník Vladivostoku Vojtěch Polák otevřel skóre utkání KHL proti Omsku a šestou brankou v sezoně přispěl k výhře 4:1. Jakub Kovář vychytal Traktor.
Zohorna se zapsal do historických tabulek, ale prohru Chabarovsku neodvrátil
Hokej

Zohorna si v zápase proti Jokeritu připsal gól a dvě asistence a dostal se na metu 111 bodů, což znamená post nejproduktivnějšího hráče Amuru v KHL.
Kovář vychytal Jekatěrinburgu výhru v Bratislavě. Jandačův tým natáhl vítěznou sérii
Hokej

Hokejisté Jekatěrinburgu si po dvou porážkách v KHL dojeli pro dvoubodový zisk do Bratislavy, kde s Jakubem Kovářem zvítězili nad Slovanem 6:3.
Takový kotel nepamatuju, říká Klok po dvou výprascích. Výplaty zatím Slovan posílá
Hokej

"Obě výplaty přišly, i když ne úplně na čas," prozrazuje obránce Slovanu Lukáš Klok. Nedávno musel v KHL skousnout těžké debakly od CSKA a Petrohradu.
Potupa Slovanu na výjezdu ve Vídni. Od CSKA Moskva schytal v KHL debakl 0:9
Hokej

Hokejisté Slovanu Bratislava museli v zápase KHL World Games ve Vídni skousnout nejtěžší porážku v sezoně. Prosadilo se proti nim osm střelců.
Osobní řidič a jeden Kazach stokrát za den. I tak Hrachovina poznává život v Astaně
Hokej

"V Astaně žijí Asiaté, takže vám připadá, že jste jednoho člověka viděl stokrát za den," vypráví brankář Dominik Hrachovina o své kazašské štaci.
Jekatěrinburg uspěl počtrnácté v řadě i bez Kováře. Slovan zůstává dále na dně KHL
Hokej

Překvapivý suverén KHL z Jekatěrinburgu nezaváhal ani ve čtrnáctém utkání v sezoně a zvítězil na ledě Chabarovsku bez brankáře Jakuba Kováře 5:2.
Trenér vyvětral šatnu a Jekatěrinburg válí. Chceme konečně využít šanci, hlásí Kovář
Hokej

Tři nuly a úspěšnost bezmála 96 procent. Jakub Kovář nabral úžasnou fazonu, a s ním celý Jekatěrinburg. Klub zpod Uralu prahne v KHL po úspěchu.
Deset výher v řadě. Jekatěrinburg smazal ztrátu tří branek i s brankářem Kovářem
Hokej

Jízda Jekatěrinburgu v KHL nekončí. Mužstvo s českým brankářem Jakubem Kovářem si připsalo desátou výhru v řadě po obratu proti Jaroslavli.
Jekatěrinburg s Kovářem vyhrál i pátý zápas KHL, Jandačův tým uspěl v prodloužení
Hokej

Hokejisté Jekatěrinburgu nepoznali hořkost porážky ani v pátém zápase nového ročníku KHL. Trenér Jandač se radoval z vítězství v Čeljabinsku.
Třinec chce dále sázet na mladé, ale znovu osloví i Jágra. Náš zájem je velký, hlásí manažer Peterek
Extraliga

Oceláři mají v nadcházející sezoně na co navazovat. Pomůže jim Jaromír Jágr? Ve velkém rozhovoru odpovídá třinecký sportovní manažer Jan Peterek.
Dacjuk nabízí, Kaprizov skóruje. Rudá mašina se rozjela, ze soupeřů si zatím dělá kužely