Mladá Boleslav rozpustila celý realizační tým

ČTK ČTK
30. 4. 2012 13:05
BK Mladá Boleslav rozpustil celý realizační tým v čele s manažerem Milanem Hniličkou.
Jaroslav Balaštík v dresu Mladé Boleslavi
Jaroslav Balaštík v dresu Mladé Boleslavi | Foto:

Mladá Boleslav - Vedení Mladé Boleslavi po sestupu z hokejové extraligy odvolalo kompletní realizační tým. V Bruslařském klubu tak končí sportovní manažer Milan Hnilička i trenéři Petr Novák a Vladimír Hiadlovský. Klub o tom informoval na svých oficiálních internetových stránkách.

Realizační tým končí v Mladé Boleslavi k dnešnímu dni, přičemž o nástupcích klub nyní intenzivně jedná a chce mít jasno do dvou týdnů. Po jmenování nového sportovního manažera a trenérů začnou Středočeši se skládáním kádru na další sezonu. V ní chtějí zaútočit v první lize na nejvyšší příčky s cílem vrátit se co nejdříve do extraligy.

Klubové představenstvo vyvodilo důsledky ze sestupu z české nejvyšší soutěže i směrem k hráčům. S nimi dnes absolvovalo hromadnou schůzku, po níž následovaly individuální pohovory. Hráči byli za výsledky a sestup z extraligy finančně potrestáni a nastupují na třítýdenní dovolenou, po níž budou následovat případná další jednání.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy