13. 8. 2010 21:45
Ružomberok - Žilina 1:1
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Ondřej Besperát

Praha - Až dvě minuty před koncem řádné hrací doby zachránili fotbalisté Žiliny remízu 1:1 v derby na hřišti Ružomberoku, díky čemuž se i po předehrávce 5. kola slovenské ligy udrželi v čele soutěže právě před svým soupeřem.

V generálce na úterní utkání 4. předkola Ligy mistrů prohrávali brankou Hofericy na konci prvního poločasu, v 88. minutě však vyrovnal záložník Tomáš Majtán.

Žilina poslala vzkaz Spartě. Pěti góly znemožnila Nitru
Slovenské zklamání: Místo oslav po MS nízká návštěva

Před jedenáctibodovou Žilinu se může v tabulce dostat Slovan Bratislava, který má nyní v tabulce o bod méně, i dvojice Trnava - Senica s devíti body.

Kouč Žiliny Pavel Hapal stejně jako trenér Sparty Jozef Chovanec nešetřil před vzájemným utkáním své opory a nastoupil v prakticky nejsilnější sestavě.