Sevilla proti Vigu zachránila remízu a v La Lize ztrácí tři body na Real

22. 1. 2022 21:28

Fotbalisté Sevilly ve 22. kole španělské ligy doma s Vigem dotáhli dvoubrankovou poločasovou ztrátu a remizovali 2:2. Z druhého místa neúplné tabulky ztrácí tři body na vedoucí Real Madrid, který má k dobru nedělní zápas s Elche.

Hráčům Atlética Madrid se proti Valencii povedl velký obrat. Obhájci titulu doma smazali dvoubrankovou poločasovou ztrátu a díky dvěma gólům z nastaveného času zvítězili 3:2.

Valencii na stadionu Wanda Metropolitano zařídili slibné vedení Musah a Duro. Madridský tým ale v 64. minutě vrátil do hry kontaktní trefou Cunha a další střídající hráč Correa v první minutě nastavení srovnal. Za dvě minuty dramatickou přestřelku rozhodl Hermoso po Cunhově přihrávce. Atlético z čtvrtého místa neúplné tabulky ztrácí 13 bodů na vedoucího městského rivala Real, který v neděli hostí Elche.

Celtě se v Seville povedl závěr prvního poločasu a během tří minut se trefili Cervi a Aspas. Domácím po změně stran zachránili bod náhradníci. Nejprve v 71. minutě snížil Gómez a chvíli nato vyrovnal Torres. Andaluský tým protáhl ligovou šňůru bez porážky na osm utkání, ale dvakrát po sobě jen remizoval.

Španělská fotbalová liga - 22. kolo:

Levante - Cádiz 0:2 (34. Negredo, 73. Salvi), Villarreal - Mallorca 3:0 (22. vlastní Russo, 34. Trigueros, 87. Parejo z pen.), FC Sevilla - Vigo 2:2 (71. Gómez, 74. Torres - 37. Cervi, 40. Aspas), Atlético Madrid - Valencie 3:2 (64. Cunha, 90.+1 Correa, 90.+3 Hermoso - 25. Musah, 44. Duro).

1. Real Madrid 21 15 4 2 45:18 49
2. FC Sevilla 22 13 7 2 34:16 46
3. Betis Sevilla 22 12 4 6 41:25 40
4. Atlético Madrid 21 10 6 5 36:26 36
5. San Sebastian 20 9 6 5 22:21 33
6. Villarreal 22 8 8 6 36:23 32
7. FC Barcelona 20 8 8 4 31:23 32
8. Vallecano 20 9 4 7 27:21 31