Ronaldo poprvé ukázal novorozenou dceru. Je načase být vděčný za život, napsal

Sport Sport
22. 4. 2022 11:45
Fotbalová superhvězda Cristiano Ronaldo poprvé ukázal novorozenou holčičku. Pár čekal dvojčata, chlapeček však nepřežil.
Foto: Instagram Ronalda

Portugalský fotbalista Manchesteru United na svém Instagramu zveřejnil snímek, na kterém chová novorozeně na levé ruce, druhou rukou objímá starší dceru Alanu Martinu. Na fotce je i jeho přítelkyně Georgina Rodriguezová a tři  další děti: Cristiano junior, Eva a Mateo.

"Domove, sladký domove. Gio a naše malá holčička jsou konečně s námi," napsal Ronaldo. "Chceme všem poděkovat za milá slova a gesta. Vaše podpora je velmi důležitá a my všichni cítíme lásku a respekt, které chováte k naší rodině. Nyní je čas být vděčný za život, který jsme právě přivítali do tohoto světa," doplnil.

Ronaldo s partnerkou očekávali narození dvojčat. V pondělí však na sociálních sítích informovali o tom, že chlapec zemřel a že jim v náročné situaci dodává sílu narození holčičky.

Pětinásobný držitel Zlatého míče má s Rodriguezovou i dceru Alanu, narozenou v roce 2017. V červnu stejného roku porodila Ronaldovi náhradní matka dvojčata Matea a Evu. Cristiano jr. se narodil v USA v roce 2010 ženě, jejíž identita nebyla odhalena.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy