Dočkal nedal penaltu a jeho Che-nan v čínské lize jen remizoval

15. 4. 2017 16:34
Český fotbalový záložník Bořek Dočkal neprožil nejzdařilejší sobotní zápas, když neproměnil penaltu v zápase pátého kola čínské fotbalové ligy a jeho tým Che-nan Ťien-jie tak jen remizoval proti Ťiang-su Suning 1:1.
Bořek Dočkal v reprezentačním dresu
Bořek Dočkal v reprezentačním dresu | Foto: Milan Kammermayer

Peking - Český záložník ve službách Che-nanu Ťien-jie Bořek Dočkal neproměnil penaltu v zápase pátého kola čínské fotbalové ligy proti Ťiang-su Suning. Zápas skončil 1:1 a oba týmy nadále čekají na první výhru v sezoně.

Bývalý hráč pražské Sparty dostal k dispozici pokutový kop ve 12. minutě, měl tak velkou možnost otevřít střelecké statistiky v čínském angažmá, penaltu ale neproměnil. O minutu později se Che-nan přesto dostal do vedení, když premiérovou trefu zaznamenal kamerunský vítěz mistrovství Afriky Christian Bassogog.

Domácí ale tři body nezískali, neboť se 11 minut před koncem o vyrovnání postaral Ramires, který do Ťiang-su přestoupil loni z londýnské Chelsea.