Bolton má další problém. Po protestu kvůli výplatám fotbalistům má odložený zápas

ČTK ČTK
27. 4. 2019 14:30
Dnešní zápas fotbalistů Boltonu s Brentfordem v druhé anglické lize byl po protestu hráčů Wanderers proti neuhrazeným výplatám odložen. Hráči i realizační tým podle britských médií nedostali peníze za březen a ohrožené jsou i výplaty za duben.
League Cup, Chelsea-Bolton: Loic Rémy - Dorian Dervite
League Cup, Chelsea-Bolton: Loic Rémy - Dorian Dervite | Foto: Reuters

Vedení soutěže dnešní utkání odložilo a zároveň předposlednímu celku tabulky nařídilo odehrát ho v nejbližším možném termínu, stejně tak jako nastoupit ke dvěma zbývajícím duelům sezony. Podle majitele Boltonu může za zpoždění jednání o prodeji klubu, protože změnu vlastníka ještě neschválilo vedení ligy.

Bolton je v druhé anglické lize na 23. místě a společně s Ipswichem je dvě kola před koncem jasným sestupujícím.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Temelín odstavil po bouři II. blok, proti plánu o týden dřív

Jaderná elektrárna Temelín odstavila v noci na dnešek kvůli následkům bouře II. blok. Spadly stožáry, jež patří firmě ČEPS, která zajišťuje provoz přenosové soustavy. Dvouměsíční odstávka bloku tak začala proti plánu o týden dřív. Ve čtvrtek to řekl temelínský mluvčí Marek Sviták. Po nočních bouřkách je v kraji kvůli poruchám na linkách vysokého napětí bez elektřiny 10 000 domácností, jimž dodává energii E.ON.

před 3 minutami

Náměstek ministra zdravotnictví Vajdák na vlastní žádost končí

Politický náměstek ministra zdravotnictví Vlastimil Vajdák na vlastní žádost končí ke konci červnu ve funkci, vrátí se na post ředitele Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně, uvedl ve čtvrtek Deník N. S ministerstvem bude dál spolupracovat na projektu Českého onkologického institutu, který prosazuje premiér Andrej Babiš (ANO).

Zdroj: ČTK
Další zprávy