Od fotbalových blikanců na Bory a zase zpátky. Projděte si eskapády Tomáše Řepky

Sport ČTK Sport, ČTK
Aktualizováno 6. 1. 2020 12:15
Někdejší fotbalový reprezentant a kapitán Sparty Tomáš Řepka má za sebou bouřlivé roky, které vyvrcholily jeho sedmiměsíčním pobytem ve vězení na Borech. Podívejte se, co všechno tomuto trestu předcházelo. 

Řádění po návratu do ligy (2007-2012)

Tomáš Řepka útočí na kameramana ČT
Tomáš Řepka útočí na kameramana ČT | Foto: Česká televize

Tomáš Řepka už během své fotbalové kariéry proslul řadou "blikanců," tedy okamžiků, kdy mu na trávníku povolily nervy.

Na vlastní kůži to pocítil například kameraman České televize v Teplicích, jemuž v roce 2007 praštil do kamery, o rok později zase hodil míč přímo do obličeje ostravského Aleše Besty a v roce 2010 poplival Ladislava Volešáka. 

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Turecká palba v Idlibu zabila devět lidí na straně Damašku

Síly podporující režim syrského prezidenta Bašára Asada v pondělí přišly o devět bojovníků při tureckém ostřelování v provincii Idlib, kde se nachází poslední syrské pozice džihádistů a povstalců podporovaných Ankarou. Napsala to agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Ofenziva vlády, kterou podporuje Rusko, na severozápadě Sýrie trvá bez přestávky od prosince.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy