Od fotbalových blikanců na Bory a zase zpátky. Projděte si eskapády Tomáše Řepky

Sport ČTK Sport, ČTK
Aktualizováno 6. 1. 2020 12:15
Někdejší fotbalový reprezentant a kapitán Sparty Tomáš Řepka má za sebou bouřlivé roky, které vyvrcholily jeho sedmiměsíčním pobytem ve vězení na Borech. Podívejte se, co všechno tomuto trestu předcházelo. 

Řádění po návratu do ligy (2007-2012)

Tomáš Řepka útočí na kameramana ČT
Tomáš Řepka útočí na kameramana ČT | Foto: Česká televize

Tomáš Řepka už během své fotbalové kariéry proslul řadou "blikanců," tedy okamžiků, kdy mu na trávníku povolily nervy.

Na vlastní kůži to pocítil například kameraman České televize v Teplicích, jemuž v roce 2007 praštil do kamery, o rok později zase hodil míč přímo do obličeje ostravského Aleše Besty a v roce 2010 poplival Ladislava Volešáka. 

 

Právě se děje

před 16 minutami

Do španělského autonomního města Ceuty, jež leží na africkém kontinentě, v pondělí nelegálně vstoupilo nejméně 2700 lidí a mezi nimi stovky nezletilců

Španělské úřady uvedly, že se jedná o druhý početnější příchod migrantů za poslední měsíc. Na konci dubna do Ceuty doplavalo z Maroka přes 150 lidí. Občas se migranti, hlavně ve větších skupinách, snaží překonat pevninskou přísně hlídanou hranici. Na její zhruba osmikilometrové délce stojí také deset metrů vysoký plot. Dnešní hojnější přeplavání hranice, které začalo od ranních hodin, podle policie usnadnil také nízký příliv. Kapacity pro přijetí migrantů ve městě jsou v současnosti přeplněné, uvedla stanice RTVE.

Zdroj: ČTK
Další zprávy