Od fotbalových blikanců až na Ruzyň. Projděte si eskapády Tomáše Řepky

Sport ČTK Sport, ČTK
Aktualizováno 3. 5. 2019 10:27
Někdejší obránce Tomáš Řepka proslul svými extempore na fotbalových trávnících, ale pravidla nedodržoval ani v běžném životě. Podívejte se v přehledu na jeho největší "blikance", které nakonec vedly až k nepodmíněnému trestu vězení na dva a půl roku.

Řádění v Teplicích (září 2007)

ZÁŘÍ - K dalšímu negativnímu momentu došlo v následném utkání Teplic se Spartou. Pražané neunesli tíhu porážky a v nastaveném čase druhého poločasu se postarali o pořádné faux-pas. Kapitán Tomáš Řepka nejprve počastoval nadávkami pomezního rozhodčího a poté, co byl sudím Kociánem vyloučen, zaútočil také na kameramana ČT. Byl to jeden z několika výstřelků sparťanských hráčů v průběhu podzimní části fotbalové ligy.
ZÁŘÍ - K dalšímu negativnímu momentu došlo v následném utkání Teplic se Spartou. Pražané neunesli tíhu porážky a v nastaveném čase druhého poločasu se postarali o pořádné faux-pas. Kapitán Tomáš Řepka nejprve počastoval nadávkami pomezního rozhodčího a poté, co byl sudím Kociánem vyloučen, zaútočil také na kameramana ČT. Byl to jeden z několika výstřelků sparťanských hráčů v průběhu podzimní části fotbalové ligy. | Foto: Česká televize

V nastaveném čase ligového zápasu v Teplicích byl Řepka po hádce s rozhodčími a potyčce s domácím pořadatelem vyloučen.

Při odchodu ze hřiště vztekle praštil do kamery České televize.

Disciplinární komise ho potrestala zastavením činnosti na sedm soutěžních utkání a zákazem výkonu funkce kapitána na 15 měsíců, od Sparty dostal pokutu 150.000 korun.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Evropská komise podle Havlíčka odblokovala 18 miliard korun na projekty programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Evropská komise podle vicepremiéra a ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO) odblokovala 18 miliard korun, které zadržovala na projekty v problémovém Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. EK platby pozastavila loni na jaře kvůli vysoké chybovosti. Podle vicepremiéra není jasné, kdy peníze proplatí.

"Před chvílí přišla esemeska, že byl dnes odpoledne odblokován ten zadržovaný peníz, těch 18 miliard korun," uvedl Havlíček. Jeho úřad prý čtyři měsíce vše dokládal unijním auditorům, kteří nakonec žádnou chybu neobjevili. "O nic nepřijdeme v tuto chvíli. Teď je jenom otázka, kdy nám ty peníze pošlou," uvedl Havlíček.

Peníze už ministerstvo průmyslu a obchodu dalo firmám, které o ně žádaly pro své projekty z problémového programu. Projekty se často uskutečňují po etapách, a tak se i na základě jednotlivých žádostí o platbu hradí. EK platby proplácí zpětně.

Další zprávy