VIDEO Real opět podlehl Barceloně. Tentokrát v poháru

19. 1. 2012 0:00
Real Madrid - FC Barcelona 1:2 (1:0)
Xavi se raduje z vyrovnávacího gólu, který připravil Puyolovi
Xavi se raduje z vyrovnávacího gólu, který připravil Puyolovi | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid podruhé za sebou podlehli na domácím hřišti Barceloně, když ji v úvodním zápase čtvrtfinále španělského Královského poháru podlehli 1:2.

Madrid sice vedl od 11. minuty zásluhou Cristiana Ronalda, tři minuty po poločase však po rohovém kopu Xaviho vyrovnal hlavou kapitán Barcelony Carles Puyol a třináct minut před koncem zápasu obrátil skóre po ideální přihrávce Lionela Messiho další obránce hostujícího týmu Eric Abidal.

Barcelona tak navázala na prosincovou výhru 3:1 ze stadionu Santiaga Bernabeua. Vedle tohoto ligového zápasu získala v této sezoně po výsledcích 3:2 a 2:2 na úkor Madridu španělský Superpohár.

Barcelona udolala Betis až při závěrečné přesilovce

Madrid tak z posledních třinácti vzájemných utkání vyhrál jen v jediném, v loňském finále Královského poháru.

Navíc za týden v odvetě čtvrtfinále na Nou Campu bude muset čelit další výzvě. Minimálně dva góly tam vstřelil naposledy v roce 2003.

Podívejte se na sestřih ze zápasu (zdroj: youtube.com)

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Bilbao - Mallorca 2:0 (35. Llorente, 59. Muniain), Real Madrid - Barcelona 1:2 (11. Ronaldo - 48. Puyol, 77. Abidal).