Video: Nejšílenější penalta roku? Jordi Alba zakopl o míč a rozhodčí pomohl Barceloně

22. 5. 2017 7:11
Možná si už nikdy nezapíská. Rozhodčí Hernández Hernández nařídil v zápase Barcelony s Eibarem neuvěřitelnou penaltu poté, co Jordi Alba zakopl o míč a sekl sebou ve vápně. A dva metry kolem něj nikdo nebyl.
Barcelona versus Eibar | Video:

Barcelona - Pokud si fanoušci stěžují na to, že se v české lize rozmohl takový nešvar, tedy přifilmované pády, zčásti je může uklidnit bizarní penaltový "zákrok" ze 70. minuty utkání Barcelony s Eibarem, který se stal hitem sociálních sítí.

Barcelona k zisku titulu nutně potřebovala tři body a zároveň musela spoléhat na to, že Real Madrid prohraje v Málaze. Jenže běžela 69. minuta zápasu a Eibar senzačně vedl na Nou Campu 2:1. Tu si na přihrávku ve vápně naběhl Jordi Alba a při střele sám zakopl, jenže rozhodčí Hernández Hernández pískl a ukázal směrem na penaltu!

Messiho pokus ale gólman Yoel zneškodnil. O tři minuty později nicméně Suárez vyrovnal a vzápětí se Messi postavil k dalšímu pokutovému kopu. Argentinský kanonýr tentokrát nezaváhal a dokonal obrat, ačkoli i tentokrát byl Yoel blízko úspěšnému zákroku.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Poslanci jednali o změnách v rozpočtu, navrhují přesuny za 279 miliard

Poslanci ve středečním druhém čtení návrhu státního rozpočtu na příští rok navrhli přesuny uvnitř rozpočtu v celkovém objemu zhruba 279 miliard korun. Je to víc než loni, kdy navrhli přesunout asi 177 miliard korun. Navržené přesuny představují zhruba 15 procent plánovaných výdajů rozpočtu. O všech návrzích a o rozpočtu jako o celku rozhodnou poslanci při jeho závěrečném schvalování 16. prosince. Poslance bude čekat hlasování o stovce návrhů.

Návrh rozpočtu počítá se schodkem 320 miliard. Nepočítá ale s dopady schváleného daňového balíčku, který podle dosavadních předpokladů připraví veřejné rozpočty asi o 130 miliard korun.

Poslanci chtějí přidávat peníze na sociální služby, školy nebo třeba na kulturu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy