22. 5. 2017 7:11
Možná si už nikdy nezapíská. Rozhodčí Hernández Hernández nařídil v zápase Barcelony s Eibarem neuvěřitelnou penaltu poté, co Jordi Alba zakopl o míč a sekl sebou ve vápně. A dva metry kolem něj nikdo nebyl.
Barcelona versus Eibar

Barcelona - Pokud si fanoušci stěžují na to, že se v české lize rozmohl takový nešvar, tedy přifilmované pády, zčásti je může uklidnit bizarní penaltový "zákrok" ze 70. minuty utkání Barcelony s Eibarem, který se stal hitem sociálních sítí.

Barcelona k zisku titulu nutně potřebovala tři body a zároveň musela spoléhat na to, že Real Madrid prohraje v Málaze. Jenže běžela 69. minuta zápasu a Eibar senzačně vedl na Nou Campu 2:1. Tu si na přihrávku ve vápně naběhl Jordi Alba a při střele sám zakopl, jenže rozhodčí Hernández Hernández pískl a ukázal směrem na penaltu!

Messiho pokus ale gólman Yoel zneškodnil. O tři minuty později nicméně Suárez vyrovnal a vzápětí se Messi postavil k dalšímu pokutovému kopu. Argentinský kanonýr tentokrát nezaváhal a dokonal obrat, ačkoli i tentokrát byl Yoel blízko úspěšnému zákroku.