Tenhle "dřevák" že vede světový fotbal? Infantino si zpackaným rohem uřízl ostudu

Sport Sport
7. 6. 2019 15:29
Další čtyři roky povede Gianni Infantino mezinárodní federaci FIFA. Volební kongres v Paříži by pro devětačtyřicetiletého Itala dopadl úspěšně, kdyby se ovšem nerozhodl zúčastnit se turnaje pro zaměstnance a partnery asociace.
Gianni Infantino
Gianni Infantino | Foto: Reuters

Řada delegátů by si svou volbu možná rozmyslela, kdyby viděla výkon Gianni Infantina na hřišti. Naštěstí pro italského funkcionáře se kopačky obouvaly až na závěr kongresu, o kapitánskou pásku (skutečnou i pomyslnou) tedy dodatečně nepřišel.

Infantinovi se nepovedla především exekuce rohového kopu, když balon poslal daleko za autovou čáru. Jeho zpackaný pokus okamžitě vyvolal vlnu pobavených reakcí na sociálních sítích, přičemž v komentářích fanoušků padaly i takové výrazy jako "dřevák" nebo "kopyto."

Je ovšem korektní upozornit, že od Infantina by se oslnivé výkony očekávat neměly. Na rozdíl od řady jiných funkcionářů není bývalým profesionálním fotbalistou, ale právníkem.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Britská zpěvačka Marianne Faithfullová má koronavirus, její stav je stabilizovaný

Britská zpěvačka Marianne Faithfullová byla po nákaze koronavirem převezena do londýnské nemocnice. Stav třiasedmdesátileté umělkyně je stabilizovaný, uvedla v neděli s odvoláním na jejího agenta Francoise Ravarda agentura PA. "Všichni si přejeme její brzké a plné uzdravení," řekl Revard.

Faithfullová se proslavila mimo jiné písní As Tears Go By, kterou v 60. letech napsali členové kapely Rolling Stones Mick Jagger a Keith Richards. S frontmanem skupiny Jaggerem Faithfullová jeden čas i chodila. Měla i úspěšnou sólovou kariéru.

Zdroj: ČTK
Další zprávy