Stihne Falcao šampionát? Hvězda figuruje v nominaci Kolumbie

ČTK Sport ČTK, Sport
13. 5. 2014 22:24
Útočník Radamel Falcao, který se zotavuje po operaci přetrženého vazu v levém koleně, nechybí v širší nominaci kolumbijských fotbalistů na světový šampionát v Brazílii.
Radamel Falcao.
Radamel Falcao. | Foto: Reuters

Bogotá - Útočník Radamel Falcao, který se zotavuje po operaci přetrženého vazu v levém koleně, nechybí v širší nominaci kolumbijských fotbalistů na světový šampionát v Brazílii. Jména třiceti hráčů dnes oznámil kouč José Pekerman.

Osmadvacetiletý útočník Monaca se zranil na konci ledna a první prognózy nevypadaly moc příznivě. Následná rekonvalescence na klinice v Madridu ale probíhala rychleji, než se zpočátku očekávalo, a Falcaovy šance rostly.

Kolumbijci nyní doufají, že se jejich stěžejní ofenzivní opora stihne dát do mistrovství do pořádku, i když na začátku turnaje zřejmě nebude stoprocentně připravena. Jihoamerické mužstvo čeká zahajovací duel 14. června proti Řecku.

 

Právě se děje

před 55 minutami

Spojené státy rozšířily sankce proti Kubě

Nově na sankční seznam zařadily tamní policejní síly a jejich velení. Podle agentury AP chce administrativa prezidenta Bidena zvýšit tlak na kubánské vedení poté, co Havana začátkem měsíce násilně potlačila největší protivládní demonstrace v zemi za posledních více než 25 let.

Další zprávy