Sparta zakončila soustředění. Remízou s Temešvárem

Sport Sport, ČTK, Red Spo
10. 2. 2009 19:05
Sparta remizovala s rumunským týmem 1:1
Sparta bude muset o uhájení druhé pozici ještě bojovat, mj. i s Mladou Boleslaví. | Foto: Ondřej Besperát

Málaga - Fotbalisté pražské Sparty remizovali na závěr soustředění ve Španělsku s třetím týmem rumunské ligy Temešvárem 1:1. Herní kemp v Málaze tak zakončili s bilancí dvou výher, jedné porážky a jedné remízy.

Letenští v úterý znovu nastoupili bez zraněného Patrika Bergra, jenž stále laboruje se svalovým úponem.

Úvod se Pražanům povedl, po pětadvaceti minutách je poslal do vedení Matušovič, který při přímém kopu využil chybného postavení v soupeřově zdi.

V dresu Temešváru nechyběl český útočník Lukáš Magera. Bývalý ostravský kanonýr mohl v 65. minutě vyrovnat, ale spolu s vybíhajícím Švengrem přehodil i branku.

Gólu se rumunský celek, který donedávna vedl český kouč Dušan Uhrin mladší, se nakonec přece jen dočkal, když z penalty překonal sparťanského gólmana Artavazd Karamjan.

V závěru měla dvakrát na kopačce vítězný gól nová posila z Jablonce Huber, ale stoper pokaždé těsně minul.

Čtěte dále: Sparta získala obránce Hubera. Letí za týmem do Málagy

Letenské po návratu do Čech čeká už jen sobotní generálka na ligu s rakouským týmem LASK Linec.