Smůla vůdce Sigmy: Kaščáka okradli a zlomili mu nos

Sport Sport, ČTK, Red Spo
14. 9. 2009 22:00
Olomoucký kapitán Kaščák prožil smutný den čtrnáctého

Mladá Boleslav - Kapitán olomouckých fotbalistů Marek Kaščák už výjezdy do Mladé Boleslavi nikdy nebude mít v oblibě. Postačí mu na to vzpomínky z dneška, kdy se na něho nalepila smůla ze všech stran.

Sedmadvacetiletý záložník byl ráno nejdříve okraden v hotelu, kde výprava Sigmy před duelem nocovala, pak musel střídat kvůli zlomenému nosu a nakonec se dozvěděl, že Hanáci pouhé čtyři minuty ztratili vítězství poté, co Boleslav vyrovnala z penalty.

"Žádné třináctého, ale čtrnáctého je nešťastné datum," hořekoval Kaščák, když vyšel z šatny s nateklým nosem, který mu v jednom ze soubojů nechtěně zlomil domácí záložník Tomáš Poláček.

Čtěte dále: Kulič zase skóroval, Mladá Boleslav - Olomouc 2:2

"Dnešek byl neuvěřitelný, jak se na mě všechno od rána sesypalo, asi to nemohlo skončit jinak. Nejdřív mě okradou na hotelu, pak si zlomím nos a nakonec přijdeme o vítězství," vypočítával slovenský záložník.

Šokující probuzení do dnešního dne mu už po šesté hodině ranní připravil neznámý zloděj.

Vnikl přes balkon do pokoje, který obýval právě Kaščák se spoluhráčem Alešem Škerlem, a oba fotbalisty znechutil tím, že jim zcizil peníze a všechny doklady. Kaščák si prý připadal jako ve zlém snu, když v polospánku řádění vykutáleného lapky sledoval.

Hoteliér škodu zaplatil

"Nejdříve jsem si myslel, že po pokoji chodí Aleš (Škerle). Až pak jsem si uvědomil, že to je zloděj. Normálně nám ten borec chodil kolem postelí a kradl. Když utíkal k balkonu, tak jsme na něj vystartovali, naháněli ho po střeše, ale nedohnali."

Zápas jsme sledovali on-line ZDE

"Neskutečné, co se tady může stát," kroutil hlavou Kaščák. Náladu mu částečně zvedlo jen to, že hoteliér jemu i Škerlemu obratem nahradil způsobenou škodu.

Nešťastné události Kaščáka pronásledovaly po celý zbytek dne. Ve druhém poločase musel s krvavým obličejem nuceně střídat, když se obětavě vrhl pod nohy Poláčka, který jej kolenem nechtěně trefil přímo do nosu.

"Kluci si ze mě utahují, že konečně vypadám jako pořádný hokejista. Ale bolí to," hořce se pousmál Kaščák a věty ze sebe jen stěží soukal zastřeným hlasem.

Když se zdálo, že se na Kaščáka konečně přece jenom usměje štěstí, tak olomoucký záložník znovu smutnil. To když se v kabině dozvěděl, že Boleslav čtyři minuty před koncem získala remízu proměněnou penaltou.

"Zkrátka mi dnes nebylo přáno," posteskl si Kaščák.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 29 minutami

Hlavní soutěž filmového festivalu Febiofest vyhrál švédský film Charter režisérky Amandy Kernellové o matce hledající cestu ke svým dětem

před 1 hodinou

Platforma Rekonstrukce státu ocenila 21 politiků za boj s korupcí, vyzdvihla Michálka

Platforma Rekonstrukce státu ve čtvrtek ocenila 21 politiků, kteří se podle ní v končícím volebním období nejvíce zasloužili o prosazování protikorupčních zákonů v Parlamentu. Vyzdvihla zejména zásluhy poslance Jakuba Michálka (Piráti), dále pak Marka Výborného (KDU-ČSL) a Ondřeje Profanta (Piráti). Sdělila to ve čtvrtek mluvčí platformy Eva Hromádková.

Ocenění "Dělník protikorupční legislativy" udělila Rekonstrukce státu celkem devíti zástupcům Pirátské strany, třem lidovcům, dvěma Starostům a nezávislým, dvěma poslancům vládního hnutí ANO a jedné poslankyni vládní ČSSD, dále dvěma zástupcům ODS, jedné člence TOP 09 a jednomu senátorovi za klub SEN 21 a Pirátů.

„Poslancem, který za poslední čtyři roky nejvíce podporoval protikorupční opatření, je Jakub Michálek z Pirátské strany. Zasloužil se zejména o vylepšení nominačního zákona, zavedení informačního příkazu a aktivně usiloval o schválení novely zákona o státním zastupitelství," uvedla platforma.

Výborný podle Rekonstrukce státu vedle podpory řady důležitých opatření dlouhodobě bojoval za reformu exekucí, kterou Sněmovna schválila na začátku letošního léta. Profant zase prosazoval zejména přístup k informacím a digitalizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy