Scholes odmítl trénovat milovaný Manchester. Kvůli rodině

ČTK ČTK
8. 7. 2013 6:24
Nově vznikající realizační tým trenéra Davida Moyese u fotbalistů Manchesteru United mohl posílit i jeho bývalý záložník Paul Scholes. Ten se ale bezprostředně po konci kariéry chce věnovat rodině.
Paul Scholes se chce v současné době věnovat hlavně své rodině
Paul Scholes se chce v současné době věnovat hlavně své rodině | Foto: Reuters

Londýn - Nově vznikající realizační tým trenéra Davida Moyese u fotbalistů Manchesteru United mohl posílit i jeho bývalý záložník Paul Scholes.

Dlouholetá opora klubu však možnost koučovat na Old Trafford odmítla, aby se bezprostředně po konci kariéry mohla věnovat rodině.

Osmatřicetiletý Scholes, který hrál za "Rudé ďábly" od 14 let, ukončil hráčskou kariéru v roce 2011 a pokračoval jako trenér. Na začátku následujícího roku se však vrátil na hřiště, aby bývalým spoluhráčům v United vypomohl a nakonec odehrál i celou další sezonu.

Bezprostředně po odchodu do hráčského důchodu se Scholesovi zpět do fotbalového svět nechtělo.

"Mluvil jsem s ním, ale momentálně chce věnovat čas rodině. Telefonovali jsme si asi dvě hodiny, byl fakt skvělý. Přivedeme ho, až bude připravený," řekl Moyes, jehož realizační tým už rozšířil jako hrající trenér Ryan Giggs a někdejší obránce United Phil Neville.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Porota shledala expolicistu Chauvina vinným ve všech třech bodech žaloby v případě vraždy a zabití Afroameričana Floyda. Verdikt přečetl soudce

Floyd zemřel loni v květnu poté, co mu běloch Chauvin devět a půl minuty klečel na krku, i když si Floyd stěžoval, že nemůže dýchat. Případ vyvolal celosvětové protesty proti rasismu, násilí a debatu o rasismu a postupech policie v USA.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ruského prezidenta Putina, aby přijel na východní Ukrajinu a projednal s ním snížení napětí

Zdroj: ČTK
Další zprávy