VIDEO Takhle jede Alex Ferguson mexickou vlnu

Sport Sport
2. 6. 2013 23:00
Bývalý trenér Manchesteru United Alex Ferguson se během exhibice na Old Trafford zapojil do mexické vlny.
Alex Ferguson se přidal na Old Trafford ke kolující mexické vlně | Video: youtube.com

Praha - Další velkou slávu zažilo v neděli Divadlo snů. Na Old Trafford se sjely legendy Manchesteru United a Realu Madrid, aby zde sehrály exhibiční zápas a pobavily více než šedesát tisíc diváků na stadionu.

Krásným kouskům bývalých hvězd, jakými byli třeba Figo, Zidane, van Nistelrooij, Cole či Yorke tleskal v hledišti i Alex Ferguson, bývalý trenér Rudých ďáblů, jenž po této sezoně v Manchesteru skončil.

Klubová ikona se atmosférou na stadionu nechala strhnout natolik, že se spontánně přidala ke kolující mexické vlně.

Utkání nakonec vyhrál Real, o jehož branky se postarali Morientes a De la Red. Čestný úspěch domácích zaznamenal Van Nistelrooij, jenž odehrál za oba soupeře po poločasu.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy