reklama
 
 

Přibyl údajně zemřel kvůli skryté srdeční vadě

12. 2. 2012 18:50
Uvedl to zdroj blízký rodině zesnulého funkcionáře

Praha - Místopředseda představenstva fotbalové Sparty Praha Lukáš Přibyl zemřel pravděpodobně na srdeční selhání, které bylo způsobeno skrytou vadou srdce. Uvedl to server iDnes.cz, který se odvolal na zdroj blízký rodině.

Přibyl náhle zemřel ve čtvrtek odpoledne ve věku 33 let. Zaměstnanci pražského klubu ho našli mrtvého v jedné z kanceláří v sídle Sparty na Letné. Nařízená soudní pitva vyloučila cizí zavinění.

Čtěte také:

Zdrcený Hřebík: I kvůli Přibylovi jsem do Sparty šel
Přibyl zavražděn nebyl. Příčina smrti se dále vyšetřuje

Podle iDnes.cz bylo rovněž vyloučeno, že k úmrtí mohl vést úraz hlavy, který si Přibyl o několik dnů dříve způsobil na horách.

Sparta v pondělí na Letné odehraje generálku s Banskou Bystricí a v sobotu i první jarní ligový duel se Slováckem. Součástí zápasů bude uctění Přibylovy památky.

Přibyl se loni na konci podzimní části vrátil do Sparty, kde měl být pravou rukou majitele Daniela Křetínského. Na Letné už dříve působil jako tiskový mluvčí, pracoval také ve sportovní redakci České televize, jako ředitel v konkurenčních Bohemians 1905 a vloni také v hráčské agentuře Sport Invest.

autor: ČTK | 12. 2. 2012 18:50

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama