Boží ruka, kokain, dluhy na daních a teď prostředníčky. Projděte si Maradonovy průšvihy

Sport Sport
29. 6. 2018 6:29
Diego Maradona má vskutku kontroverzní pověst. Podívejte se, co všechno se už událo kolem jednoho z nejlepších, ale také neproblémovějších fotbalistů planety.
Argentinec Diego Maradona s trofejí pro vítěze fotbalového MS 1986
Argentinec Diego Maradona s trofejí pro vítěze fotbalového MS 1986 | Foto: ČTK

Pro někoho bůh, pro druhého ďábel, pro všechny jeden z nejlepších fotbalistů všech dob - to je kontroverzní Diego Maradona, který proslul svými geniálními kousky na hřišti i četnými skandály mimo něj. Ten nejnovější 57letý Argentinec přidal na světovém šampionátu v Rusku.

 

Právě se děje

před 11 minutami

Poslanci naléhali na Metnara, aby nechal ve funkci vojenského historika Stehlíka, ministr to zváží

Ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO) zváží budoucnost ředitele odboru válečných veteránů Eduarda Stehlíka, který by měl v armádě do konce roku skončit. Na dnešním jednání sněmovního výboru pro obranu nevyloučil revizi návrhu. Rozhodnout chce v brzy. Výbor mu doporučil, aby vedení odboru neměnil. Poslanci také nechtějí, aby ředitel odboru byl na rozdíl od současnosti civilista, s čímž zatím ministerstvo počítá.

Stehlíkovi ke konci roku končí vojenský závazek, ministerstvo mu jej nechtělo prodloužit. Na jeho podporu vystoupilo v minulých dnech několik politiků včetně premiéra Andreje Babiše (ANO).

Metnar označil Stehlíka za výborného historika. Motivace ke změně podle něj vycházela ze zkušeností například policie, kde podobnou pozici také zastává civilista.

Zdroj: ČTK
Další zprávy