Boží ruka, kokain, dluhy na daních a teď prostředníčky. Projděte si Maradonovy průšvihy

Sport Sport
29. 6. 2018 6:29
Diego Maradona má vskutku kontroverzní pověst. Podívejte se, co všechno se už událo kolem jednoho z nejlepších, ale také neproblémovějších fotbalistů planety.
Argentinec Diego Maradona s trofejí pro vítěze fotbalového MS 1986
Argentinec Diego Maradona s trofejí pro vítěze fotbalového MS 1986 | Foto: ČTK

Pro někoho bůh, pro druhého ďábel, pro všechny jeden z nejlepších fotbalistů všech dob - to je kontroverzní Diego Maradona, který proslul svými geniálními kousky na hřišti i četnými skandály mimo něj. Ten nejnovější 57letý Argentinec přidal na světovém šampionátu v Rusku.

 

Právě se děje

před 58 minutami

Lidé v květnu utráceli hlavně za nepotravinářské zboží, tržby obchodníků stouply o dvě procenta

Tržby obchodníků v Česku v květnu po očištění stouply meziročně o dvě procenta, meziměsíčně byly vyšší o 11,6 procenta. Dařilo se hlavně prodejcům nepotravinářského zboží. Naopak méně lidé utráceli za pohonné hmoty. Ve středu o tom informoval Český statistický úřad.

Bez očištění o kalendářní vlivy se květnové tržby snížily meziročně o 0,7 procenta. Letošní květen měl o dva pracovní dny méně než stejný měsíc loňského roku.

"Pokles tržeb zaznamenal prodej pohonných hmot a prodej potravin, naopak prodej nepotravinářského zboží se meziročně zvýšil o 2,6 procenta," uvedla ředitelka odboru statistiky služeb ČSÚ Marie Boušková. Vyšší tržby podle ní vykázal zejména prodej prostřednictvím internetu a také prodej výrobků pro domácnost.

Další zprávy