Matějů poprvé nastoupil za Brighton, Vydrova penalta zajistila Derby postup v Ligovém poháru

23. 8. 2017 7:58
Český útočník Matěj Vydra zařídil fotbalistům Derby County postup do druhého kola anglického Ligového poháru. Díky jeho gólu z penalty v 53. minutě druholigový celek porazil soupeře ze čtvrté nejvyšší soutěže Grimsby Town 1:0. Obránce Aleš Matějů poprvé nastoupil v dresu Brightonu, kam přestoupil z Plzně, a pomohl nováčkovi Premier League v zápase druhého kola Ligového poháru k vítězství 1:0 nad Barnetem ze čtvrté ligy. Matějů odehrál druhý poločas, celé utkání za vítěze absolvoval Jiří Skalák.