Maradona opět v nemocnici. Kvůli krvácení do břicha podstoupil operaci

ČTK ČTK
13. 1. 2019 10:56
Slavný fotbalista Diego Maradona kvůli krvácení do břicha nakonec musel podstoupit operaci. Drobný zákrok vyřešil problémy, kvůli nimž osmapadesátiletý Argentinec a mistr světa z roku 1986 byl již v minulém týdnu krátce hospitalizován.
Diego Maradona
Diego Maradona | Foto: Reuters

Operaci kvůli krvácení, které způsobila podle médií pupeční kýla, se Maradona podrobil v sobotu v Buenos Aires. "Vše dobře dopadlo," oznámil jeho právník Matias Morla.

Vnitřní krvácení u Maradony objevili lékaři při preventivní prohlídce. Až se bývalá hvězda Bocy Juniors, Barcelony a Neapole zotaví, odletí do Mexika, kde trénuje druholigový klub Dorados.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy