Bez vstřeleného gólu přišel sešívaný smutek. Tak Slavia definitivně přišla o Ligu mistrů

Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
23. 8. 2017 23:38
Prohlédněte si fotografie z odvety závěrečného 4. předkola Ligy mistrů, v němž fotbalisté Slavie Praha hráli s APOELem Nikósie 0:0 a definitivně tak přišli o šanci hrát v základní skupině milionářské soutěže.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pražská správa komunikací vypoví smlouvy na reklamní tabule, chce omezit vizuální smog

Pražská Technická správa komunikací vypoví nájemní smlouvy na reklamní, informační a směrové tabule a reklamy na mostech v její správě. Důvodem je snaha vedení města omezit takzvaný vizuální smog. Některé smlouvy jsou pro správu, potažmo město nevýhodné. Vyplývá to z dokumentu, který schválili pražští radní. Smlouvy správa vypoví třem firmám, a to Směrové tabule.cz, Bulldog reklama a AMMA, jejímž právním nástupcem je společnost Czech Outdoor.

Reklamní zařízení se v současné podobě podle vedení města podílejí na zahlcení prostoru a tvorbě zmíněného vizuálního smogu. "V mnoha případech také představují překážku pěšímu pohybu, neboť jsou umisťovány do prostoru chodníku. Směrové tabule slouží převážně reklamním účelům a duplikují kultivovanější formát na již existujících sloupech a stožárech," píše se v dokumentu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy