Bratislavský Slovan se z rychlého gólu nevzpamatoval, s Haifou doma prohrál

Aktualizováno 9. 8. 2023 22:48
Fotbalisté Slovanu Bratislava v úvodním zápase 3. předkola Ligy mistrů prohráli na svém hřišti 1:2 s Maccabi Haifa. Závěr duelu odehrál český záložník Jaromír Zmrhal, jenž v 87. minutě nahradil v domácí sestavě Lukáše Pauscheka.
Diaa Sabia z Haify a hráč Slovanu Juraj Kucka  v úvodním utkání 3. předkola fotbalové Ligy mistrů
Diaa Sabia z Haify a hráč Slovanu Juraj Kucka v úvodním utkání 3. předkola fotbalové Ligy mistrů | Foto: TASR/Profimedia

Na takřka vyprodaném Tehelném poli padly všechny branky v úvodní čtvrthodině. Izraelští šampioni se ujali vedení v páté minutě, kdy útočník Pierrot zakončil pohlednou akci na jeden dotyk.

Ve 13. minutě srovnal hlavou po rohovém kopu bývalý sparťanský záložník Kucka, záhy ale odpověděl výstavní ránou zpoza vápna Saba.

Slovan v pátém utkání v předkolech poprvé prohrál. Odveta je na programu příští týden v úterý.

V nemistrovské části 3. předkola Panathinaikos na svém hřišti udolal 1:0 Marseille a glasgowští Rangers doma porazili 2:1 Servette Ženeva.

Úvodní utkání 3. předkola fotbalové Ligy mistrů:

Mistrovská část: Slovan Bratislava - Maccabi Haifa 1:2 (1:2).

Nemistrovská část: Panathinaikos Atény - Marseille 1:0 (0:0), Glasgow Rangers - Servette Ženeva 2:1 (2:1).