FOTO Kdo jde na MS, kdo do baráže a kdo zůstane u televize?

Fotbalisté Bosny a Hercegoviny se stali největší senzací evropské kvalifikace. První účast na MS si vybojovali hned přímo vítězstvím ve své skupině.  Podívejte, které další týmy uspěly a kdo byl také mezi "propadlíky".
Fotbalisté Bosny a Hercegoviny se stali největší senzací evropské kvalifikace. První účast na MS si vybojovali hned přímo vítězstvím ve své skupině.
Anglie díky úternímu vítězství ve Wembley nad Polskem slavila přímý postup, o který se jako správný kapitán postaral gólem také Steven Gerrard.
Belgičané prošli kvalifikací jako nůž máslem, druhou remízu "utrpěli" až na závěr s Walesem.
Italové v klidu vyhráli "českou" skupinu, o což se mimo jiné postaral svými góly výstřední střelec Mario Balotelli.
Foto: Reuters
16. 10. 2013 0:56
Podívejte se, jaká největší překvapení se zrodila ve skupinách evropské části kvalifikace o účast na fotbalovém MS 2014 v Brazílii.

Praha - Podívejte se, jaká největší překvapení se zrodila ve skupinách evropské části kvalifikace o účast na fotbalovém MS 2014 v Brazílii.

Více o kvalifikaci na MS 2014 čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Agentura Fitch potvrdila rating Česka. Očekává, že se země s ekonomickými dopady vypořádá

Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings opět potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Česka na stupni AA-. Výhled ratingu je stabilní, což signalizuje, že agentura se hodnocení v dohledné době nechystá změnit.

Stabilní výhled podle agentury odráží očekávání, že se v Česu podaří díky přiměřené politické reakci absorbovat šok, který pandemie covidu-19 znamená pro domácí a zahraniční poptávku a že se česká ekonomika díky postupnému rušení protikoronavirových omezení a vakcinaci stabilizuje. Fitch odhaduje, že se na stavu hospodářství pozitivně projeví investice z fondů Evropské unie a vyzdvihuje silný český trh práce.

Podle české ministryně financí Aleny Schillerové není překvapením, že si ČR svou "skvělou pozici" v očích mezinárodních a nezávislých autorit bezpečně udržuje, míra veřejného zadlužení totiž zemi podle ní řadí mezi "nejdisciplinovanější ekonomiky" v EU.

Zdroj: ČTK
Další zprávy