Jihlavu by mohl převzít trenér Klusáček

ČTK ČTK
4. 12. 2014 14:00
Fotbalisty Jihlavy podle webu iSport.cz povede Luděk Klusáček, který na lavičce jedenáctého celku první ligy nahradí dočasného trenéra Romana Kučeru.
Luděk Klusáček na lavičce Bohemians
Luděk Klusáček na lavičce Bohemians | Foto: CPA Eduard Erben

Jihlava - Fotbalisty Jihlavy podle webu iSport.cz povede Luděk Klusáček, který na lavičce jedenáctého celku první ligy nahradí dočasného trenéra Romana Kučeru.

"Probíhají jednání s klubem, zítra budu v Jihlavě, máme domluvenou schůzku. Víc k tomu momentálně není co dodat," řekl Klusáček ČTK. "Ta smlouva není podepsána, v současnosti probíhají intenzivní jednání, která už možná zítra vstoupí do nějakého finiše. Pan Klusáček je jeden z nejvážnějších kandidátů," přidal tiskový mluvčí Jihlavy Miroslav Fuks.

Sedmačtyřicetiletý Klusáček je bez angažmá od září, kdy jako asistent Ivana Haška skončil v Kataru SC. Česká dvojice v klubu z Dauhá vydržela jen tři měsíce a úvodní dvě kola katarské ligy. Bývalý obránce Klusáček jako hlavní trenér naposledy vedl od března do června pražské Bohemians 1905, které zachránil v nejvyšší soutěži, ale po sezoně kontrakt neprodloužil.

Kučera převzal Vysočinu na konci září po Petru Radovi. Dlouholetý trenér jihlavské mládeže tým dostal z posledního místa tabulky a v sedmi ligových zápasech s ním čtyřikrát vyhrál, dvakrát remízoval a jen v posledním podzimního kole se Spartou prohrál. Kučera však nemá potřebnou licenci na trénování v první lize.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady dnes vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy