reklama
 
 

Video: Sparta baví internet. Letenští zazdili neuvěřitelnou šanci, i proto padli s polským Lubinem

14. 7. 2018 20:01

Stanciu parádní ranou orazítkoval břevno, dorážející Ben Chaim mohl zakončovat do takřka odkryté branky, trefil ale tyč a z další dorážky Tetteh trefil také štangli!Označ kámoše který by to dal

Zveřejnil(a) Sport Dnes dne 14. July 2018
Benjamin Tetteh
Nádherný trestňák Stanicua, potom dorážka Tetteha a Ben Chaima... Nic z toho v brance neskončilo. Sparta prohrála poslední zápas před začátkem ligy.

Praha - Neuvěřitelné selhání předvedli ofenzivní hráči Sparty v přípravném utkání s polským Lubinem.

Hned dva muži v rudých dresech se ve 27. minutě ocitli sami před prázdnou brankou soupeře - jenže nová posila Benjamin Tetteh napálila z metru jen tyč, míč do branky se následně nepodařilo dostat ani izraelskému záložníkovi Tal Ben Chaimovi.

Výsledkem tak byly jen tři nastřelené tyče v rychlém sledu.

"Bylo to úsměvné, až je to smutné. Bohužel nemůžeme dát pomalu z ničeho gól," řekl Frýdek. "Stanciu trefil břevno, nadvakrát nebo natřikrát jsme doráželi a nakonec se srazí dva naši hráči. Chybí nám klid, chce to být v té koncovce agresivnější," dodal Hapal.

Sparta - Zaglebie Lubin 1:2 (1:1)

Branky: 18. Ristič - 15. Pawlowski, 50. Janoszka.

Sestava Sparty: Nita - Chipciu, Kaya (76. Radakovič), Štetina, Frýdek - Kulhánek (76. Vácha) - Ben Chaim (64. Vukadinovič), Stanciu, Ristič, Plavšič - Tetteh (64. Pulkrab). Trenér: Hapal.

autor: Sport | 14. 7. 2018 20:01

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama