Horor v Brazílii. Únosci uřízli bývalému fotbalistovi hlavu

Sport Sport
31. 10. 2013 20:45
Brazilský fotbal zažívá tragédii. Bývalého ligového fotbalistu Joao Rodriga Silvu Santose unesli a brutálně zavraždili neznámí pachatelé.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Aktuálně.cz

Rio de Janeiro - Brazilský fotbal zažívá sedm měsíců před světovým šampionátem tragédii. Bývalého ligového fotbalistu Joao Rodriga Silvu Santose unesli a brutálně zavraždili neznámí pachatelé.

Pětatřicetiletý muž nepřišel v pondělí večer domů ze svého obchodu ze zdravou výživou a když jeho žena ráno otevřela dveře, objevila uřízlou hlavu svého manžela v batohu položeném před domem. Vrazi Santosovi navíc vydloubli oči a vyřízli jazyk.

„Rodina nemá absolutně žádné tušení, proč se to stalo. Mrtvý podle nich neměl žádné nepřátelé," cituje televize CNN brazilské policejní zdroje.

Krvavý zločin by podle mediálních spekulací mohl souviset právě s manželkou bývalého hráče. Ta totiž pracuje jako sociální pracovnice ve vojenské jednotce, která má za úkol vyklízení chudinských čtvrtí. Ghetta jsou v Brazílii pod kontrolou drogových kartelů, které kvůli vyklízení několikrát společnosti vyhrožovaly.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy