Horor v Brazílii. Únosci uřízli bývalému fotbalistovi hlavu

Sport Sport
31. 10. 2013 20:45
Brazilský fotbal zažívá tragédii. Bývalého ligového fotbalistu Joao Rodriga Silvu Santose unesli a brutálně zavraždili neznámí pachatelé.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Aktuálně.cz

Rio de Janeiro - Brazilský fotbal zažívá sedm měsíců před světovým šampionátem tragédii. Bývalého ligového fotbalistu Joao Rodriga Silvu Santose unesli a brutálně zavraždili neznámí pachatelé.

Pětatřicetiletý muž nepřišel v pondělí večer domů ze svého obchodu ze zdravou výživou a když jeho žena ráno otevřela dveře, objevila uřízlou hlavu svého manžela v batohu položeném před domem. Vrazi Santosovi navíc vydloubli oči a vyřízli jazyk.

„Rodina nemá absolutně žádné tušení, proč se to stalo. Mrtvý podle nich neměl žádné nepřátelé," cituje televize CNN brazilské policejní zdroje.

Krvavý zločin by podle mediálních spekulací mohl souviset právě s manželkou bývalého hráče. Ta totiž pracuje jako sociální pracovnice ve vojenské jednotce, která má za úkol vyklízení chudinských čtvrtí. Ghetta jsou v Brazílii pod kontrolou drogových kartelů, které kvůli vyklízení několikrát společnosti vyhrožovaly.

 

Právě se děje

před 52 minutami

U Černožic se při předjíždění čelně střetla dvě vozidla, tři lidé zemřeli

Při dopravní nehodě u Černožic na Královéhradecku v neděli dopoledne zemřeli tři lidé. Silnice I/33 je uzavřena, policie dopravu odklání po jiné trase, řekla mluvčí krajské policie Alena Kacálková.

U Černožic se srazila dvě osobní auta. Ředitel dopravní policie Jiří Zlý uvedl, že jedno z osobních vozidel předjíždělo, přičemž se čelně srazilo s protijedoucím autem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy