6. 2. 2009 22:35
Arminia Bielefeld - Hertha Berlín 1:1 (1:1)
Jaroslav Drobný proti Bielefeldu čisté konto neudržel
Jaroslav Drobný proti Bielefeldu čisté konto neudržel | Foto: Hertha Berlín

Bielefeld - Fotbalisté Herthy Berlín nevyužili možnost vyšvihnout se do čela Bundesligy, když v páteční předehrávce devatenáctého kola jen remizovali na hřišti čtrnácté Arminie Bielefeld 1:1.

Celek z hlavního města tak zůstává se sedmatřiceti body stále na druhém místě.

Hosté, v jejíchž dresu odehrál celý zápas také český reprezentační brankář Jaroslav Drobný, se dostali do vedení už po čtrnácti minutách hry, kdy se povedenou trefou prezentoval Andrej Voronin.

Bielefeld však dokázal odpovědět ještě před přestávkou poté, co dlouhý centr Radima Kučery přetavil ve vyrovnávací branku Artur Wichniarek.

Oboustranně otevřený fotbal pokračoval i ve druhé půli. Nejblíže rozhodnutí byl v samotném závěru hostující Chermiti, ovšem centr Nicua nakonec do sítě z bezprostřední blízkosti propasírovat nedokázal.