Hertha Berlín

Darida gólem přispěl k výhře Herthy nad Düsseldorfem
Zahraniční ligy

Český záložník Vladimír Darida pomohl v německé fotbalové lize gólem a gólovou přihrávkou k vítězství Herthy Berlín 3:1 nad Düsseldorfem.
Darida dvěma gólovými přihrávkami přispěl k vysoké výhře Herthy

Český záložník Vladimír Darida přispěl v 6. kole německé fotbalové ligy dvěma gólovými přihrávkami k vítězství Herthy Berlín 4:0 v Kolíně nad Rýnem.
Lipsko uspělo i podruhé v sezoně, doma zdolalo Frankfurt

Fotbalisté Lipska mají po dvou zápasech šest bodů. Gól Frankfurtu minutu před koncem přišel pozdě, Lipsko doma zvítězilo 2:1.
Překvapivá ztráta Bayernu na úvod ligy. Daridova Hertha veze z Mnichova bod

Vítězové uplynulých sedmi ročníků německé ligy doma remizovali s Herthou 2:2. Za Berlín odehrál celý zápas Vladimír Darida.
Dortmund prohrál v derby proti Schalke a dal Bayernu šanci na odskočení

Fotbalisté Dortmundu v 31. kole německé ligy prohráli derby se Schalke 2:4 a na druhém místě tabulky stále ztrácejí bod na vedoucí Bayern Mnichov.
Selke českou reprezentaci před kvalifikací neposílil, zatímco Angličané získali Rice
Reprezentace

Do Londýna mohl tým odcestovat i s posilou do útoku. Syn české matky a etiopského otce Davie Selke uvažuje, že by reprezentoval Česko.
Hertha remizovala se Schalke, Darida hrál jen pár minut. Arsenal s Čechem prohrál

Český reprezentant Vladimír Darida nastoupil za domácí až v závěru, když v 87. minutě nahradil nejlepšího týmového střelce Ondreje Dudu.
Norimberk prohrál doma s Herthou, Schalke porazilo Wolfsburg

Fotbalisté posledního Norimberku podlehli v 18. kole bundesligy doma Hertě Berlín 1:3.
Cestovatel Drobný přidá další štaci. Český brankář přestoupil z Brém do Düsseldorfu

Devětatřicetiletý brankář Jaroslav Drobný přestoupil z Brém do Düsseldorfu. Bývalý český reprezentant podepsal podle agentury SID do konce sezony.
Dortmund otočil šlágr proti Bayernu a odskočil bavorskému klubu na rozdíl sedmi bodů

Fotbalisté Borussie Dortmund porazili Bayern Mnichov 3:2 a upevnili si první místo, šlágr 11. bundesligového kola rozhodl střídající Paco Alcácer.
Hertha jako první tým v letošní sezoně zdolala Bayern, trefil se i Slovák Duda

Fotbalisté Herthy Berlín si v 6. kole bundesligy poradili s Bayernem Mnichov a dotáhli se na něj v čele tabulky. Výhru 2:0 zařídili Ibiševič a Duda.
Je to dobře pro české fanoušky, řekl o fotbalovém ME 2024 v Německu Darida
Fotbal

Čeští fotbalisté působící v německé bundeslize považují volbu Německa jako pořádající země fotbalového Eura 2024 za správnou.
Kadeřábek pomohl Hoffenheimu k výhře gólem, dařilo se také Brémám se dvěma Čechy

Pavel Kadeřábek přispěl Hoffenheimu k vítězství 3:1 v Hannoveru premiérovým gólem v sezoně. Stejným poměrem uspěly Brémy v souboji s Herthou.
Hezky se učeš, slyšel Darida. Teď nesmí zkazit žádný míč ani na tréninku, jinak bude terčem vtípků

Záložníka Herty Berlín triumf v anketě Fotbalista roku překvapil, moc si ho však váží.
Brémy opět zvítězily, Gebre Selassie nastřelil břevno, tři body slaví i Darida

Fotbalisté Brém slaví body počtvrté za sebou. Tentokrát vyhráli v Augsburgu.
Darida pomohl Hertě k remíze na Bayernu, mnichovský klub po téměř třech letech nedal doma v lize gól

Bayern ukončil sérii deseti ligových výher v řadě, tabulku však přesto vede o dvacet bodů.
Darida asistoval při výhře Herthy, v Dortmundu rozhodl hostující Batshuayi

Vladimír Darida přihrál na vítězný gól v zápase Herthy, i ve druhém utkání za Dortmund se prosadil Mitchy Batshuayi, hostující z londýnské Chelsea.
Pavlenka v brance Brém chyboval, Werder ale dokázal v závěru duel se Schalke otočit

Vladimír Darida odehrál za Herthu poprvé od říjnového zranění kolena a následné operaci celé ligové utkání a byl u remízy 1:1 s Hoffenheimem.
Bayern nastřílel Hoffenheimu pět branek a vede bundesligu o 16 bodů

Bayern otočil utkání proti Hoffenheimu a zvítězil 5:2. Hosté s Pavlem Kadeřábkem v sestavě získali z posledních čtyř zápasů jediný bod.