FOTO Drákula i Hannibal. Svět baví parodie na Suáreze

Světem internetu se šíří parodie na uruguayského útočníka Luise Suáreze, který pokousal italského obránce Giorgia Chielliniho
Suárezův incident zůstal během zápasu bez trestu, rozhodčí si jej nevšimli.
Suárez jako Drákula,..
... žralok z Čelistí...
... nebo jako kanibal Hannibal Lecter z filmu Mlčení jehňátek.
Foto: Aktuálně.cz
Sport ČTK Sport, ČTK
25. 6. 2014 10:21
Světem internetu se šíří parodie na kousnutí Luise Suáreze.

Světem internetu se šíří parodie na uruguayského útočníka Luise Suáreze, který pokousal italského obránce Giorgia Chielliniho.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Kanadská společnost zrušila plány na převzetí Carrefouru, důvodem je odpor francouzské vlády

Kanadská maloobchodní společnost Alimentation Couche-Tard zrušila plány na převzetí evropského řetězce Carrefour za 16,2 miliardy eur (424 miliard Kč). Důvodem je odpor francouzské vlády, uvedla agentura Reuters s odvoláním na informované zdroje.

Rozhodnutí o ukončení jednání o fúzi padlo podle zdrojů po setkání francouzského ministra financí Bruna Le Maira se zakladatelem Couche-Tard Alainem Bouchardem. Již předtím Le Maire vyloučil prodej Carrefouru z důvodu zabezpečení potravin. Carrefour ani Couche-Tard se k informacím nevyjádřily.

Firma Couche-Tard doufala, že získá vládní požehnání díky závazkům, jako zachování pracovních míst i dodávek potravin od francouzských výrobců či tím, že ředitel Carrefouru a Couche-Tard budou ve sloučené firmě zastávat funkci generálního ředitele společně. Chouche-Tard chtěl rovněž investovat do Carrefouru kolem tří miliard eur. Carrefour spojení podporoval. Francouzská vláda však do 24 hodin po potvrzení jednání spojení odmítla.

Zdroj: ČTK
Další zprávy