Bitva v Edenu: dva góly, šance i vyklizený kotel

Podívejte se na fotogalerii ze zápasu Slavia - Jablonec
11. kolo Synot ligy proti sobě svedlo mj. Slavii a Jablonec. Zatímco Severočechům se daří udržet se ambiciózních plánů, Pražané po skvělém úvodu tabulkou klesají.
Slavia musela kvůli disciplinárnímu trestu za výtržnosti fanoušků uzavřít severní tribunu, kde sídlí "kotel".
V Edenu tak v úvodu panovala poklidná atmosféra, protože nejvěrnější příznivci červenobílých začali na kraji hlavní tribuny fandit až po čtrnácti minutách.
Zhruba čtyři tisícovky diváků viděly od úvodu ofenzivně laděnou partii, v níž však měli zpočátku navrch hosté.
Foto: CPA Eduard Erben
Eduard Erben
18. 10. 2014 20:42
Prohlédněte si fotogalerii ze zápasu Synot ligy mezi Slavií a Jabloncem.

Více o sobotních zápasech Synot ligy čtěte ZDE.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 14 minutami

Hlavní soutěž filmového festivalu Febiofest vyhrál švédský film Charter režisérky Amandy Kernellové o matce hledající cestu ke svým dětem

před 56 minutami

Platforma Rekonstrukce státu ocenila 21 politiků za boj s korupcí, vyzdvihla Michálka

Platforma Rekonstrukce státu ve čtvrtek ocenila 21 politiků, kteří se podle ní v končícím volebním období nejvíce zasloužili o prosazování protikorupčních zákonů v Parlamentu. Vyzdvihla zejména zásluhy poslance Jakuba Michálka (Piráti), dále pak Marka Výborného (KDU-ČSL) a Ondřeje Profanta (Piráti). Sdělila to ve čtvrtek mluvčí platformy Eva Hromádková.

Ocenění "Dělník protikorupční legislativy" udělila Rekonstrukce státu celkem devíti zástupcům Pirátské strany, třem lidovcům, dvěma Starostům a nezávislým, dvěma poslancům vládního hnutí ANO a jedné poslankyni vládní ČSSD, dále dvěma zástupcům ODS, jedné člence TOP 09 a jednomu senátorovi za klub SEN 21 a Pirátů.

„Poslancem, který za poslední čtyři roky nejvíce podporoval protikorupční opatření, je Jakub Michálek z Pirátské strany. Zasloužil se zejména o vylepšení nominačního zákona, zavedení informačního příkazu a aktivně usiloval o schválení novely zákona o státním zastupitelství," uvedla platforma.

Výborný podle Rekonstrukce státu vedle podpory řady důležitých opatření dlouhodobě bojoval za reformu exekucí, kterou Sněmovna schválila na začátku letošního léta. Profant zase prosazoval zejména přístup k informacím a digitalizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy