FOTO Argentinské krásky plakaly štěstím z postupu do finále

Prohlédněte si galerie z druhého semifinále fotbalového MS, která rozhodla o tom, že v boji o titul vyzvou tým Německa hráči Argentiny.
Tehdy se Argentina ve finále utkala se Západním Německem. Dnes už spojené Německo je v posledním zápase šampionátu vyzve i letos.
Radost argentinských fanoušků neznala mezí.
Ne zrovna pohledný zápas v Sao Paulu skončil po prodloužení bez branek.
Pak ale zazářil argentinský brankář Sergio Romero, který chytil dva pokusy Nizozemců,..
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
10. 7. 2014 2:15
Prohlédněte si galerie z druhého semifinále fotbalového MS, která rozhodla o tom, že v boji o titul vyzvou tým Německa hráči Argentiny.

Více o zápase Argentina - Nizozemsko čtěte ZDE

 

Právě se děje

Aktualizováno před 36 minutami

Kandidát na ministra zahraničí Kulhánek jednal s Babišem, sdělil mu své priority

Kandidát na ministra zahraničních věcí Jakub Kulhánek (ČSSD) ve čtvrtek ráno zhruba 45 minut jednal na úřadu vlády s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Své priority v úřadu chce nejdřív sdělit předsedovi vlády, řekl při příchodu. Po jednání s Babišem se novinářům vyhnul. Odpoledne Kulhánka na zámku v Lánech přijme prezident Miloš Zeman.

"Jak jsem se vyjadřoval pro média už předtím, nejdříve si chci promluvit s panem premiérem a s panem prezidentem," řekl Kulhánek. Náměstek ministra vnitra Kulhánek je druhou volbou vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) na ministra zahraničí, když se v úterý do čela úřadu odmítl vrátit Lubomír Zaorálek (ČSSD).

Zdroj: ČTK
Další zprávy