První trénink reprezentace zalil déšť, fotbalisté se pod Jarolímem sklouzli

Podívejte se, jak probíhal první trénink reprezentantů pod Karlem Jarolímem.
Na srazu - a tudíž i na tréninku - nepřekvapivě chyběli záložníci Bořek Dočkal a Jakub Rada, kteří jsou zranění. Místo nich dorazil Tomáš Hořava.
Trenér brankářů Jan Stejskal pod sebou nebude mít hvězdného Petra Čecha, který ukončil reprezentační kariéru.
Českou bránu by měl nově střežit Tomáš Vaclík.
Do práce nakráčeli také Tomáš Hořava, náhradník za dvojici zraněných záložníků, a Jan Kopic.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer
29. 8. 2016 21:59
Čeští fotbalisté začali novou éru pod trenérem Karlem Jarolímem. Sešli se na tréninku před středeční přípravou proti Arménii, po níž bude následovat duel se Severním Irskem v rámci kvalifikace mistrovství světa. Podívejte se, jak to na srazu reprezentantů vypadalo.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Neymar věnoval milion dolarů na boj s koronavirem

Brazilská fotbalová hvězda Neymar věnoval milion dolarů (25,7 milionu korun) na boj s koronavirem v rodné zemi. Podle televizní stanice SBT částku rozdělil mezi brazilskou pobočku dětského fondu UNICEF a nadaci svého přítele televizního moderátora Luciana Hucka.

Podobně se nedávno zachoval i Neymarův spoluhráč z Paris St. Germain Kylian Mbappé, který věnoval významnou částku francouzské charitativní organizaci. Výše jeho příspěvku nebyla zveřejněna.

Neymar tráví období pandemie ve své vile v Mangaratibě ve státu Rio de Janeiro. V minulých dnech čelil kritice, že po příletu do Brazílie nedodržuje karanténu, když se ukázal s přáteli na beachvolejbalovém hřišti. Hráč však uvedl, že je v izolaci a stýká se jen s lidmi, kteří přijeli z Francie s ním.

Osmadvacetiletý Brazilec je třetím nejlépe vydělávajícím fotbalistou světa. Podle magazínu France Football si v této sezoně přijde na 95 milionů eur. Lépe jsou na tom jen Lionel Messi a Cristiano Ronaldo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy