Fotbalisté Brna remizovali v přípravě s kyperskou Nikósií

11. 7. 2013 20:15
Zbrojovka v šesti přípravných zápasech před novou sezonou ani jednou neprohrála. | Foto: Aktuálně.cz

Bischofshofen - Fotbalisté Zbrojovky Brno remizovali v prvním ze dvou přípravných utkání na herním soustředění v Rakousku s Apoelem Nikósie 1:1.

Remízu zachránil Brňanům v poslední minutě Škoda, který proměnil penaltu za faul na Malíka. V šesti přípravných utkáních zatím Zbrojovka neprohrála.

V brněnském týmu se představil poprvé bývalý kapitán Sigmy Olomouc Marek Kaščák, který je v hledáčku případných posil.

"Zatím ještě zkoušíme širší hráčský kádr. Z herního pohledu byl vydařenější druhý poločas, ve kterém jsme si vypracovali i střelecké příležitosti," uvedl trenér Brna Ludevít Grmela.

V generálce na ligu se Zbrojovka utká v neděli od 15:00 opět v Bischofshofenu s tureckým týmem BB Istanbul.