Falcao se vrátí z Manchesteru United zpět do Monaka

ČTK ČTK
24. 5. 2015 22:57
Devětadvacetiletému útočníkovi se na ostrovech nedařilo, v 29 zápasech vstřelil jen čtyři branky.
Gólových radosti v Manchesteru nebylo moc. I proto se Falcao vrací do Monaka.
Gólových radosti v Manchesteru nebylo moc. I proto se Falcao vrací do Monaka. | Foto: Reuters

Manchester - Kolumbijský fotbalista Radamel Falcao se po ročním hostování vrátí z Manchesteru United do Monaka. Vedení anglického klubu na svém webu oznámilo, že neuplatní opci na přestup.

Devětadvacetiletému útočníkovi se na ostrovech nedařilo, v 29 zápasech vstřelil jen čtyři branky.

Za Falcaův přestup by Manchester musel údajně zaplatit 43,2 milionu liber (1,67 miliardy korun). Bývalý hráč Porta a Atlética Madrid, který za United naposledy skóroval 31. ledna a podle médií týdně vydělával 260 tisíc liber (asi deset milionů korun), se tak vrátí do francouzské ligy.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 16 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy