"Sešívaná" cena za vítězství. Gólman Slavie ukázal potlučenou nohu po zápase v Kodani

Sport Sport
26. 10. 2018 16:43
Ondřej Kolář byl jedním ze strůjců vítězství Slavie 1:0 nad Kodaní v Evropské lize. Jak ale dokazuje fotka, kterou v pátek zveřejnil na svém Facebooku, dostal od útočníků dánského klubu pořádně nakopáno. "Byl to boj," popsal Kolář lakonicky fotku, na které je vidět jeho zakrvácená holeň a několik stop po lékařském šití. Slavia se díky vítězství v Kodani vyhoupla na druhé místo tabulky skupiny C za Zenit, ovšem před svým posledním soupeřem má náskok jen dvou bodů. I proto bude nesmírně důležitá odveta, která se hraje 8. listopadu v Edenu. Nejbližší ligový zápas sehrají "sešívaní" v pondělí proti Dukle.
Ondřej Kolář
Ondřej Kolář | Foto: Milan Kammermayer
 

Právě se děje

před 1 hodinou

FBI považuje střelbu na floridské armádní základně za teroristický čin, útočník jednal sám

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) pracuje s předpokladem, že páteční střelba na armádní základně na Floridě byla teroristickým činem. Vyšetřovatelka FBI to oznámila na tiskové konferenci. Její úřad se rovněž domnívá, že saúdskoarabský vojenský student jednal sám, když v areálu v Pensacole zabil tři lidi.

Pachatel, který se na základně účastnil výcviku, začal střílet v jedné z místních učeben. Podle agentky FBI Rachel Rojasové 21letý příslušník saúdskoarabského letectva Muhammad Šamrání použil legálně zakoupenou pistoli. Zasahovali proti němu policisté i vojáci a nakonec se jim podařilo ho zlikvidovat. Kromě tří mrtvých si útok vyžádal také osm zraněných. Motivy činu jsou zatím neznámé.

Zdroj: ČTK
Další zprávy