"Sešívaná" cena za vítězství. Gólman Slavie ukázal potlučenou nohu po zápase v Kodani

Sport Sport
26. 10. 2018 16:43
Ondřej Kolář byl jedním ze strůjců vítězství Slavie 1:0 nad Kodaní v Evropské lize. Jak ale dokazuje fotka, kterou v pátek zveřejnil na svém Facebooku, dostal od útočníků dánského klubu pořádně nakopáno. "Byl to boj," popsal Kolář lakonicky fotku, na které je vidět jeho zakrvácená holeň a několik stop po lékařském šití. Slavia se díky vítězství v Kodani vyhoupla na druhé místo tabulky skupiny C za Zenit, ovšem před svým posledním soupeřem má náskok jen dvou bodů. I proto bude nesmírně důležitá odveta, která se hraje 8. listopadu v Edenu. Nejbližší ligový zápas sehrají "sešívaní" v pondělí proti Dukle.
Ondřej Kolář
Ondřej Kolář | Foto: Milan Kammermayer
 

Právě se děje

před 54 minutami

Soud v Číně poslal do vězení hongkongského knihkupce Minhaie

Soud v Číně poslal za nezákonné poskytování zpravodajských informací do zahraničí na deset let za mříže hongkongského vydavatele a knihkupce se švédským občanstvím Gui Minhaie, napsala agentura Reuters.

Kauza Minhaie, který prodával knihy píšící velmi otevřeně o čínských vůdcích, zkomplikovala vztahy mezi Pekingem a Stockholmem.

Minhai byl jedním z pěti hongkongských nakladatelů a knihkupců, kteří zmizeli na přelomu let 2015 a 2016 a později se objevili ve vazbě v pevninské Číně.

Další zprávy