"Sešívaná" cena za vítězství. Gólman Slavie ukázal potlučenou nohu po zápase v Kodani

Sport Sport
26. 10. 2018 16:43
Ondřej Kolář byl jedním ze strůjců vítězství Slavie 1:0 nad Kodaní v Evropské lize. Jak ale dokazuje fotka, kterou v pátek zveřejnil na svém Facebooku, dostal od útočníků dánského klubu pořádně nakopáno. "Byl to boj," popsal Kolář lakonicky fotku, na které je vidět jeho zakrvácená holeň a několik stop po lékařském šití. Slavia se díky vítězství v Kodani vyhoupla na druhé místo tabulky skupiny C za Zenit, ovšem před svým posledním soupeřem má náskok jen dvou bodů. I proto bude nesmírně důležitá odveta, která se hraje 8. listopadu v Edenu. Nejbližší ligový zápas sehrají "sešívaní" v pondělí proti Dukle.
Ondřej Kolář
Ondřej Kolář | Foto: Milan Kammermayer
 

Právě se děje

před 43 minutami

U zlínských hokejistů skončil kouč Stavjaňa, vrací se Svoboda

Hokejisty Zlína už nevede Antonín Stavjaňa, vedení klubu dnes hlavního trenéra večer odvolalo z funkce. Na lavičku posledního celku extraligy se po půlroce vrací Robert Svoboda. Berani o tom informovali na svých webových stránkách.

Zlínští hokejisté získali v 11 kolech jen šest bodů za dvě vítězství. Aktuálně mají na kontě sérii tří porážek při skóre 4:16. S celkovými 41 inkasovanými góly mají nejhorší obranu v soutěži.

"Členové prezidia, představenstva klubu a rady jednatelů se domluvili na změně trenéra. Po neúspěšném působení Antonína Stavjani se vrací Robert Svoboda, který do konce minulé sezony mužstvo trénoval a zná tak jeho kvality. Byla to logická volba," uvedl generální manažer klubu Martin Hosták.

Další zprávy